Gratis

Okładka książki Gratis
Jan Brożek Wydawnictwo: Polska Akademia Umiejętności Seria: Biblioteka Pisarzów Polskich klasyka
klasyka
Biblioteka Pisarzów Polskich
Polska Akademia Umiejętności
1929-01-01
1929-01-01
jezuici pamflet
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki 700 lat myśli polskiej. Filozofia i myśl społeczna XVII wieku. Część 2 Jan Brożek, Jan Crell, Andrzej Gołdonowski, Jan Heweliusz, Ferdynand Ohm Januszowski, Jan Jonston, Bartłomiej Keckermann, Wojciech Wijuk Kojałowicz, Jan Kołaczek-Placentinus, Adam Kwiryn Krasnodębski, Piotr Krüger, Stanisław Herakliusz Lubomirski, Walerian Magni, Szymon Stanisław Makowski, Jan Mayer, Jan Gotlib Moeller, Jan Morawski, Tomasz Młodzianowski, Henryk Nicolai, Joachim Pastorius, Sebastian Petrycy z Pilzna, Jan Krzysztof Rosteuscher, Maciej Kazimierz Sarbiewski, Jan Sartorius, Henryk Schaeve, Szymon Starowolski, Stanisław Słowakowic, Wojciech Tylkowski, Samuel Wierzchoński, Jan Ludwik Wolzogen, Jan Dominik Zajączkowic, Marcin Śmiglecki
Ocena 0,0
700 lat myśli ... Jan Brożek, Jan Cre...