Kup teraz - 3 oferty w cenie od 64.76 zł do 83.00 zł

Ciężar dowodu w polskim prawie ochrony środowiska

Bartosz Rakoczy Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Seria: Monografie (Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska) nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wolters Kluwer Polska
Prawo Prawo ochrony środowiska
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2010-01-01
Monografie (Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska)
Prawo Prawo ochrony środowiska
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę