Ghost Fire

Okładka książki Ghost Fire
Tom HarperWilbur Smith Wydawnictwo: Zaffre Publishing Cykl: Saga rodu Courteneyów (tom 18) powieść przygodowa
powieść przygodowa
Saga rodu Courteneyów (tom 18)
Zaffre Publishing
2019-01-01
Data 1. wydania:
2019-01-01
angielski

Okładka książki Po dwóch stronach David Churchill, Wilbur Smith
Ocena 7,8
Po dwóch stronach David Churchill, Wi...
Okładka książki Łzy wojny David Churchill, Wilbur Smith
Ocena 7,2
Łzy wojny David Churchill, Wi...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Bardzo dobra książką ciekawa kontynuacja Sagi Courtneyów ze względu na wątek westernowy :) szkoda ze książką nie jest na razie tłumaczona na język polski.

Dodaj cytat z książki Ghost Fire