nanoFantazje 2.0

nanoFantazje (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
2020-03-17
fantasy groza opowiadania

Okładka książki Wizje alternatywne  6 Marek Baraniecki, Maciej Guzek, Krzysztof Kochański, Maja Lidia Kossakowska, Joanna Kułakowska, Piotr Witold Lech, Iwona Michałowska, Łukasz Orbitowski, Jerzy Rzymowski, Wojciech Sedeńko, Izabela Szolc, Wojciech Szyda, Andrzej Zimniak
6,0
Wizje alternat... Marek Baraniecki, M...
Okładka książki Niech żyje Polska. Hura! Tom 2 Tomasz Bochiński, Krzysztof Kochański, Joanna Kułakowska, Jacek Piekara, Andrzej Pilipiuk, Jerzy Rzymowski, Piotr Schmidtke, Artur Szrejter, Katarzyna Anna Urbanowicz, Łukasz Wiśniewski
6,3
Niech żyje Pol... Tomasz Bochiński, K...
Okładka książki Strefa Mroku: Jedenastu Apostołów Grozy Jacek Dukaj, Damian Kucharski, Grażyna Lasoń-Kochańska, Tomasz Pacyński, Jacek Piekara, Andrzej Pilipiuk, Jerzy Rzymowski, Andrzej Sapkowski, Michał Studniarek, Andrzej Ziemiański, Rafał A. Ziemkiewicz
6,3
Strefa Mroku: ... Jacek Dukaj, Damian...
Okładka książki Robimy rewolucję Marcin Baryłka, Tomasz Bochiński, Wojciech Bąk, Jacek Drewnowski, Jarosław Grzędowicz, Stanisław Kochański, Jacek Komuda, Tomasz Kołodziejczak, Feliks W. Kres, Joanna Kułakowska, Konrad T. Lewandowski, Jacek Piekara, Andrzej Pilipiuk, Janusz Romanowski, Jerzy Rzymowski, Michał Studniarek, Artur Szrejter, Mirosława Sędzikowska, Łukasz Wiśniewski, Rafał A. Ziemkiewicz, Iwona Żółtowska
6,5
Robimy rewolucję Marcin Baryłka, Tom...

Trochę lepszych opowiadań, trochę gorszych, jak zawsze. Ale dostępnych od ręki, bez wymówek, że nie mam kasy na książki. Także zachęcam, wspierajmy ambitnych autorów i trzymajmy kciuki, żeby się nie poddawali.

Krótkie, darmowe i przyjemne w lekturze. Czego chcieć więcej? Dłuższe nie będzie, bo w końcu to NANOfantazje. Tańsze tez nie, bo już i tak jest za darmo. Może być co najwyżej lepsze, ale że autorów wielu, to i każdy znajdzie coś w swoim guście.

Zbiór solidny krótkich opowiadań bardzo mi się spodobał. Tekst o Kartezjuszu świetny :)

• 2020
  • Wyzwanie LC 2020