Layla

Colleen Hoover Wydawnictwo: Self Publishing fantasy, science fiction
Self Publishing
2020-12-08
2020-12-08

Muszę przyznać, że się wciągnęłam. Połowę książki przeczytałam za jednym zamachem. Im dalej, tym więcej emocji we mnie wzbudzała. Podziwiam jak kreatywni potrafią być ludzie.

Fabuła w miarę wciągająca, bardzo „gładko” się to czytało. Jednak czegoś mi zabrakło, albo po prostu było to takie nijakie. Nie umilałam znaleźć momentu, w którym byłabym zafascynowana tą książką. Nie mniej jednak, uważam że książka ta jest warta przeczytania.

PORĄBANE ale polecam przeczytać xD
Wkurzalam się, wzruszalam się i pośmiałam się, skończyłam w jeden wieczor
"dobre gxwno"

PORĄBANE ale polecam przeczytać xD
Wkurzalam się, wzruszalam się i pośmiałam się, skończyłam w jeden wieczor
"dobre gxwno"

Nie wiem co sądzić o tej książce. Pierwszy raz odczuwałam takie niezrozumienie i nienawiść do głównego bohatera, że po przeczytaniu 200 stron, miałam ochotę tylko zamknąć książkę i więcej do niej nie wracać. Z drugiej strony po rozwiązaniu zagadki, negatywne emocje zmniejszyły się i udało mi się zaakceptować pewne decyzje Leedsa. Ostateczne uczucia z jaką zostawiła mnie ta pozycja są mieszane, przez większość czasu targała mną złość i chociaż koniec wszytko wyjaśnia, sięgajcie po tą książkę z przymrużeniem oka i zarezerwowaną dawką wyobraźni.

Ojej to było... strasznie męczące. Pierwsza ksiązka tej autorki, która mi kompletnie nie podeszła. To była droga przez męki, trzy razy prawie ją porzuciłam. Czytałam ją na raty przez rok. Ostatnie kilkadziesiat stron było w miarę ciekawe ale cała reszta...

pomimo tego, że autorka pierwszy raz próbowała się w takiej kategorii, czytając książkę wcale tego nie odczułam. bardzo zaskakująca i wciągająca fabuła, przez która w niektórych momentach nie sposób było odłożyć powieść. bardzo przyjemnie się czytało, mnóstwo elementów zaskoczenia.

Książka bardzo mnie wciągnęła i trzymała w zainteresowaniu dlatego daję tak wysoką ocenę, przeczytałam ją w dwa dni. Inna niż książki Hoover, aż do niej nie podobna. Historia miłosna, przeplatana dreszczykiem. Z chęcią obejrzalabym film na jej podstawie, wyszedłby trochę romans a trochę może delikatny horror :)

To było bardzo przedziwneeeee🤪Do połowy książki czułam sam cringe. Zdecydowanie najdziwniejsza książka Hoover.

Mniej więcej od setnej strony chciałam odłożyć tę książkę, byłam tak zła na głównego bohatera, ale Hoover ma to do siebie, że jej książek się mimo wszystko nie odkłada.
Próżno szukać tu sensu, ale jeśli przymkniemy oko na dialogi, historia jest wciągająca i można sie w niej zatracić. Dajcie jej szansę :)

O tej książce słyszałam, że to zupełnie nowe wydanie Colleen Hoover. No i muszę się z tym zgodzić. To napewno coś innego choć nie jestem pewna czy ta "inność" wyszła na plus. Pomysł na fabułę mnie nie przekonał. Ani historia, ani bohaterowie, nie wzbudzili mojego entuzjazmu. Layla była dziwna (choć to akurat wyjaśnia fabuła),a Leeds jej bardzo dorównywał. Całość wyszła dla mnie mocno tekturowo.

• Przeczytane 2021