Zaklęty dwór

Okładka książki Zaklęty dwór
Walery Łoziński Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Złoty liść literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Złoty liść
Nasza Księgarnia
1970-01-01
1970-01-01
sensacja śledztwo intryga polityczna romans upiór nawiedzony dwór Galicja powstanie

więcej Więcej

Niewątpliwa przygoda czytelnicza, świetnie napisana rozrywka książkowa, znakomite dzieło literackie. Trzy w jednym z utrzymanym w każdym calu niezwykle wysokim poziomem ogólnym. Po prostu wybitna powieść.
Polecam wydanie z serii "Złoty liść", które zawiera oprócz powieści Łozińskiego dwa dodatkowe plusy. Po pierwsze: bardzo udane ilustracje. Ich autorem jest Józef Wilkoń....

• Dawne
  • Galicja
  • Do zdobycia
  • 30c Beletrystyka - Słowiańska groza

Dodaj cytat z książki Zaklęty dwór