Ja widzę to tak. Osobiste spojrzenie na autyzm i zespół Aspergera

Okładka książki Ja widzę to tak. Osobiste spojrzenie na autyzm i zespół Aspergera
Temple Grandin Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Harmonia biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
The Way I See It
Grupa Wydawnicza Harmonia
2019-01-01
2019-01-01

Okładka książki Autyzm w czasie pandemii Tony Attwood, Jed Baker, Sean Barron, Temple Grandin, Carol Gray, Ellen Notbohm, Barbara Sher, Carol Stock Kranowitz
Ocena 7,0
Autyzm w czasi... Tony Attwood, Jed B...
Okładka książki Niepisane reguły relacji międzyludzkich: Zawiłości życia w społeczeństwie z perspektywy osoby autystycznej Sean Barron, Temple Grandin
Ocena 5,3
Niepisane regu... Sean Barron, Temple...

Na półkach: , , , , , ,

Przemyślenia autorki o terapii autyzmu u dzieci w raczej amerykańskich realiach.

Dodaj cytat z książki Ja widzę to tak. Osobiste spojrzenie na autyzm i zespół Aspergera