Zjeść głowę cukru. Ilustrowana historia kuchni nie tylko dla dzieci

Okładka książki Zjeść głowę cukru. Ilustrowana historia kuchni nie tylko dla dzieci
Małgorzata Kur Wydawnictwo: Kocur Bury kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Kocur Bury
2019-09-30
2019-09-30
przepisy historia kuchnia kulinaria dzieci

więcej Więcej

Od najdawniejszych czasach ludzkość była uzależniona od pożywienia, aby zaspokoić głód i przeżyć. To stwierdzenie może wydawać się prymitywne, ponieważ strawa mogła być także lekarstwem, a dziś gotowanie zyskało miano sztuki. Trudno więc uwierzyć, że kiedyś ludzie nie potrafili gotować!
Musieli się naprawdę postarać, by przetrwać. Dzięki tej fascynującej, bogato...

Na półkach: , , , ,

„Zjeść głowę cukru. Ilustrowana historia kuchni nie tylko dla dzieci” to kopalnia wiedzy na temat przygotowywania jedzenia od czasów prehistorycznych do współczesności.

Jak przechowywano żywność, kiedy nie było lodówek? Dlaczego niektóre przyprawy były tak drogie? Ile kosztuje najdroższa pizza świata i dlaczego aż tyle?

Ta książka to pięknie ilustrowana podróż przez...

1981

Ta książka, to kulinarna podróż przez epoki, regiony i smaki. Podróż ciekawa, smaczna, czasem zaskakująca i … obrzydliwa! Warto się w nią udać, bez względu na wiek. Wcale nie musicie być miłośnikami gotowania. Wystarczy, że lubicie ciekawostki i pięknie wydane książki.

• 2021
  • Dzieciowe
  • Kuchnia
  • Alonka do kupienia PRZEDSZKOLAK
  • Samodzielne
  • Młodsza Podstawówka
  • Alonka do kupienia STARSZAK

Dodaj cytat z książki Zjeść głowę cukru. Ilustrowana historia kuchni nie tylko dla dzieci