Kup teraz - 14 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.00 zł

Zbiór miłości niechcianych

Edyta Folwarska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska literatura obyczajowa, romans
Burda Publishing Polska
romans erotyka kobieta sukces miłość samotność
literatura obyczajowa, romans
romans erotyka kobieta sukces miłość samotność

Moim zdaniem ładna Pani z telewizji postanowiła wydać książkę i to tyle w tym temacie.
I jeśli ktoś mi powie ze koneksje nie pomagają w spełnianiu zachcianek to chyba padnę.
Jak ma się nazwisko, to śmiało można wydać książkę nawet jak nie ma się talentu a tu tego talentu zabrakło.

Książka bez konkretnej fabuły, bez jakiegokolwiek sensu. Grafomaństwo to najłagodniejsze...

Czytałam. Skupiłam się bo okładka wpada w oko , ale niestety gniot bez polotu i fabuły

Przyjemna, szybko się czyta. A przede wszystkim taka kobieca, jak spotkanie z przyjaciółkami na kawę i ploteczki.

Przeczytałam i już jej nie pamiętam. Książka w ogóle nie wciąga. Banalna. Po prostu słaba.

Ech! Skusiła mnie okładka ;) Wiem, słabe to, ale przypominała mi "Seks w wielkim mieście"... Co za rozczarowanie! Edytorsko słabo, niechlujnie, masa literówek, błędów. Treść niewiele lepsza. Zapowiadało się fajnie, bo zamysł na książkę był niezły, ale w sumie wiało strasznym banałem. Opowieść o niczym, na dodatek napisana nie najlepiej. Szkoda.

Przyjemna, lekka, kobieca lektura z nutą erotyzmu 😊😊 Oliwia to redaktorka popularnego dziennika. Ma w życiu wszystko: urodę, wysokie zarobki, drogie ubrania, cudownych przyjaciół ale ma też wielkiego pecha w miłości. Jednak ona nie poddaje się tak łatwo i nie poprzestaje na nieudanym małżeństwie. Czeka na nią wiele nietrafionych związków. Nietrafionych, ale czy...

Jakiś czas temu poznałam (na social media) Patrycję Strzałkowską, która polecała książkę swojej "psiapsi" Edyty Folwarskiej.
Mimo tego, że każde następne dzieło jest coraz gorsze- kupuje je. Nie wiem dlaczego.
Chyba po prostu po ciągłym czytaniu kryminałów muszę czasem przeczytać "coś takiego" żebym mogła bez paranoi wysiąść z samochodu przed domem, wieczorem.
Tematyka...

Zapowiadało się całkiem nieźle. Początek książki jak i pomysł były niczego sobie. Jednak stopniowo z każdą stroną robiło się coraz gorzej. Ostatnia część była wręcz okropna. Nie wiem co miała na celu autorka i dlaczego pociągnęła narrację w tę stronę ale na prawdę to nie był dobry kierunek. Plus jest tylko tak że czytało się szybko

Książka - bardzo dziwna. W zasadzie dobre w niej było jedynie to, że czytało się ją bardzo szybko. Rozdziały w większości przypadków nie dłuższe niż 3 strony, praktycznie brak rozwiniętych opisów sytuacji, wszystko dzieje się bardzo szybko i niezbyt udolnie. Na pewno nie jest to książka, do której się wraca.
Główna bohaterka niby szuka miłości, ale z drugiej strony albo...

Co by tu napisać od siebie? Historia miłości młodej redaktorki, a raczej jej błędów miłosnych.

Nie spodziewałam się Bóg wie, czego, oczekiwałam czegoś lekkiego do poczytania na wieczór przed snem. I tak tez było, na każdy wieczoru był, że tak powiem inny Pan.

Nieudane małżeństwo, i kolejne związki, które się nie udały. Główna bohaterka moim zdanie trochę na sile...

Dyskusje

• 2019