Tylko raz w roku

Okładka książki Tylko raz w roku Agnieszka Lingas-Łoniewska Patronat LC
Okładka książki Tylko raz w roku
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Burda Publishing Polska
2019-10-30
2019-10-30
książka święta romans dramat miłość

więcej Więcej

Twórczość autorki jest już mi znana. Wielokrotnie sięgałam po książki autorki, niemniej jednak za każdym kolejnym razem potrafi mnie ponownie zaskoczyć. Tak też było tym razem.
"Tylko raz w roku", to historia miłości Eli i Kamila, która rozpoczęła się bardzo niewinnie w wigilijny wieczór pod Wrocławską pergolą, gdzie oboje spotkali się przypadkowo. Ich znajomość od razu...

Wciągnęłam na raz ☺️

Książka dobra jako przerywnik miedzy ambitniejszymi lekturami. Może być świetnym czytadłem na wakacje lub... właśnie w okolicach Bożego Narodzenia. Utarty schemat: najpierw szalona, niespodziewana miłość, potem przeszkody a na końcu miłość zwycięża wszystko.

Książka ciekawa i wzruszająca. Szybko się czyta i ma dużo dialogów. W sam raz na raz😉

Dopiero po zakupie książki zorientowałam się, że została napisana przez polską autorkę. 😂 Powieść ma około 200 stron i duże litery, więc pochłonęłam ją z zainteresowaniem w 2h. Nie był to stracony czas! 😍 Książka ma wiele zwrotów akcji. Kiedy czytelnik myśli, że nic już go nie zaskoczy, pojawia się kolejna niespodzianka. Każdy rozdział otwiera tekst świątecznej piosenki...

Książka na jeden wieczór, może odrobinę przewidywalna,ale mnie zauroczyła. Takiej książki potrzebowałam z dobrym zakończeniem i taką właśnie przeczytałam .Polecam

Piękna i wzruszająca książka.

Z początku wydawało mi się, że to będzie takie świąteczne, obrzydliwie słodkie romansidełko. A zdziwiłam się. Wprawdzie nie jakoś wybitnie i wielce, ale na tyle, aby w niektórych momentach z zaciekawieniem unieść brew do góry. Ciepła książka o miłości i cudzie pewnej pary w Boże Narodzenie. Nie jest to przesłodzone romansidło, ale całkiem dobra obyczajówka, którą czytelnik...

Książka bardzo mi się podobała, byłam bardzo ciekawa czy główni bohaterowie będą szczęśliwi i czy ich losy potoczą się tak jakby tego chcieli. Jednak zakonczenie mnie nie zaskoczyło. Książka lekko napisana, szybko się czyta.

Nie dobrnęlam nawet do połowy. Nie polecam dawno nie miałam w rękach książki napisanej w tak prosty sposób. Dialogi i postacie płaskie bez emocji, czyta się jak tekst napisany przez ucznia podstawówki. Nie rozumiem tak wysokiej oceny, którą się sugerowałam biorąc tę książkę do ręki.

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • Świąteczne
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Tylko raz w roku