Gdy zakwitnie w nas miłość #5

Okładka książki Gdy zakwitnie w nas miłość #5
Nio Nakatani Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 5) Seria: Girls Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Gdy zakwitnie w nas miłość (tom 5)
Girls Love (Studio JG)
やがて君になる (Yagate Kimi ni Naru)
Studio JG
2019-10-04
2019-10-04
Sara Manasterska
romans szkolne życie okruchy życia yuri manga

Super jak zawsze:) Na początku mamy scenkę między nauczycielką , a właścicielką , a następnie Toko jest na grobie siostry i zastanawia się kim będzie jak przestanie kończyć to co zaczęła siostra. Następnie Yuu spotyka się z koleżanką i zmieniają scenariusz oraz zakończenie , a Yuu będzie miała większą rolę. A Toko spędza czas z Sayaka. Po jednym ze spotkań chcę zadzwonić do Yuu , ale nagle Yuu pisze pierwsza i proponuję wspólne wyjście. Potem widzimy jak spędzają czas w oceanarium i świetnie się razem bawią. Potem scenariusz jest gotowy i wszyscy z samorządu czytają. W tym scenariuszu bohaterka nie wybiera jednej osobowości tylko zaczyna od nowa. Jednak Toko nie pasuję to zakończenie. Natomiast Sayako tak i ostatecznie Toko się zgadza. I okazuję się , że Sayako się zgodziła , bo Ona również chcę by Toko przestała być jak siostra , ale nie miała odwagi tego powiedzieć. Następnie mówi do Yuu , że ta kocha Toko i przyznaję , że Ona również Ją kocha. Następnie zbliża się przedstawienie , a Toko unika Yuu i ma spięcie z Sayako. Jednak nagle przybiega do Yuu i ciągnie Ją na dach i chcę Ją pocałować , ale Yuu się nie zgadza i mówi Jej , że jeśli naprawdę chcę być jak siostra to Ona nie będzie się już wtrącać , ale niech zrozumie , że Ona , Sayako i inni poznali Ją , a nie Jej siostrę i to Ją lubią. Następnie tuż przed przedstawieniem Toko godzi się z Sayako i stwierdza , że chcę zaufać Yuu. A w dodatku obserwujemy Yuu , która zastanawia się co zrobić z zawieszką , którą kupiła na spotkaniu z Toko, a Jej siostra sugeruje , że były na randce:) Podobało mi się w tym tomie , że do Toko zaczyna docierać , że nie musi być jak siostra i , że Sayako powiedziała Yuu , że kocha Toko , a to oznacza , że jest coraz bardziej gotowa by wyznać to Toko. Na plus również koniec , gdy Yuu odmawia pocałunku i przemawia do rozsądku Toko. Dzięki Jej interwencji Toko w końcu ma możliwość bycia sobą

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Gdy zakwitnie w nas miłość #5