Mój Owocowy Świat

Zdrowie kosmetyki diy owoce dieta rozwój osobisty

brak informacji o wydawnictwie
Zdrowie kosmetyki diy owoce dieta rozwój osobisty

Kup książkę

Przerażające, że totalny laik może wydać książkę o żywieniu, a więc jednocześnie może mieć wpływ na ludzkie życie i zdrowie. Błędy rzeczowe, gramatyczne, składniowe, niedbale zredagowany tekst. Książka szkodliwa, treść nic nie wnosi do wiedzy ogólnej człowieka zaciekawionego takim stylem życia jaki prowadzi autorka. Przyznaje, że przeczytałam może około 1/3, więcej nie byłam w ...

Książka ma ciekawą treść, natomiast bardzo źle się ją czyta. Niestety jest bardzo dużo błędów gramatycznych, stylistycznych i interpunkcyjnych.

Książka jest naprawdę wartościowa. Do tej pory nie wiedziałam o istnieniu Agi,jednak po przeczytaniu myśle że jest osobą godną uwagi. Bardzo dużo ciekawostek. Książka pokazuje że człowiek jest w stanie być zdrowym,jednak trzeba swojemu organizmowi na to pozwolić i pomoc mi w tym. Bardzo polecam😋 9/10 ponieważ nie jest to styl pisania który mi się podoba.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie polecam. Nie ma potwierdzenia działania tego stylu życia, uważajcie ludzie co czytacie... błąd na błędzie. Powinni na okładce dać zdjęcie całej rodziny wtedy ludzie może otworzyliby oczy... Nie polecam, stracona kasa.

Ciekawa, zachęcająca do dbania o siebie- nie jestem frutarianką ani nie jestem weganką, ale dzięki Adze zaczęłam bardziej dbać o jakość produktów, które jem i zwiększyłam częstotliwość jedzenia warzyw i owoców.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Warstwa językowa książki wymaga poprawek, właściwie każda jej strona. Fatalnie czyta się treść, kiedy błąd goni błąd. Jakże można wypuścić na rynek książkę bez wcześniejszej korekty? Autorka powinna pozostać przy nagrywania filmików na yt.

Nieudolna próba zarabiania w internecie. Żeby chociaż błędy poprawiła...

Osoba że zdjęcia na książce nie wygląda zdrowo - a więc po czytać jej rady odnośnie zdrowia skoro sam wygląd sugeruje, że zdrowa nie jest.

Dno. Pomijając już fakt, że autorka ma niewielką wiedzę o zdrowym żywieniu, to poleca same owoce i czasami warzywa, a ta dieta jest slaba dla organizmu, co widać po niej samej.

Miałam okazję poznać Agnieszkę osobiście jest ona naprawdę wspaniałą osobą i nikomu nigdy nie chciałaby zaszkodzić.
Książkę napisało jej życie.
Jest ona prosta ale zawiera naprawdę bardzo dużo cennych informacji ktorych każdy może zaczerpnąć tak jak Ja.

Dodaj cytat z książki Mój Owocowy Świat