Powiedz życiu tak, Lili

Patronat LC
Anna H. Niemczynow Wydawnictwo: Filia Cykl: Lilianna Berg (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Filia
literatura polska
Lilianna Berg (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Okładka książki Zakochany Święty Mikołaj Agnieszka Jeż, Tomasz Kieres, Katarzyna Misiołek, Anna H. Niemczynow, Agnieszka Olejnik, Karolina Wilczyńska, Magdalena Witkiewicz
6,7
Zakochany Świę... Agnieszka Jeż, Toma...
Okładka książki Mazurskie lato Tomasz Kieres, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Krystyna Mirek, Katarzyna Misiołek, Anna H. Niemczynow, Agnieszka Olejnik, Karolina Wilczyńska, Magdalena Witkiewicz
7,2
Mazurskie lato Tomasz Kieres, Agni...
Okładka książki Miłość z widokiem na Śnieżkę Ilona Ciepał-Jaranowska, Tomasz Kieres, Magdalena Majcher, Dorota Milli, Anna H. Niemczynow, Agnieszka Olejnik, Karolina Wilczyńska, Magdalena Witkiewicz
6,9
Miłość z widok... Ilona Ciepał-Jarano...

Kontynuacja życie Cię kocha Lily. ksiażka kierunkująca na pozytywne podejście do życia. Tak naprawdę wszystko co się dzieje dzieje się po coś, a jak to wykorzystamy zależy tylko od nas

Lekka i pozytywna książka. Lek na smutny nastrój

Książki są bardzo przyjemne, polubiłam Lili i jej babcię.
Rozstanie przez zdradę, facet który zerował na Lili, jakbym czytała o sobie.
Lili uwielbiam Cie!

Pierwsza część najlepsza :)

Świetna książka!!!

Lekka, urocza , zabawna i niezwykle optymistyczna. Taka jest ta książka .Być może dla niektórych będzie czasem infantylna w swej treści , ale liczy się zawarty w niej przekaz . Bogaty ładunek emocjonalny , próba podsumowania swojego życia i refleksja nad nim. Myślę , że wiele czytelniczek jutro rano a może już dziś stanie przed lustrem i powie " życie mnie kocha "...

Przeczytane, to raczej mało powiedziane- wchłonięte całym sercem i umysłem. Ani w ułamku ułamka, druga część w niczym nie ustępuje pierwszej. A może jeszcze kiedyś Lili powróci?

Lily stawia sobie za cel, aby znaleźć swojego ojca. Jednocześnie buduje na nowo swoje życie po rozstaniu i ponownie oddaje komuś część swojego serca. W tym samym czasie babcia Rózia zgłębia tajniki internetu i zaczyna prowadzić kulinarnego bloga. Wiekowa Pani nie boi się wyrażać swoich emocji i lawirować słowami tak, że niekiedy tworzy dwuznaczne konteksty.

Książki Pani...

Przeczytałam 😍 i uśmiech nie schodzi mi z twarzy 😃
Niezawodna Anna H. Niemczynow Oficjalnie poprawia humor ☺️
„Powiedz życiu tak, Lili” to kontynuacja cudnej powieści „Życie Cię kocha, Lili”.
Sądzę, że nie ma się co rozpisywać, bo tytuły same mówią za siebie ❤️
Książka jest tak bardzo optymistyczna i pozytywna, że idę upiec ciasto

Dziś bez cytatu. Nie mogłam znaleźć odpowiedniego.

Pierwszą część przeczytałam z uśmiechem na ustach. Z przyjemnością sięgnęłam po drugi tom. No niestety zawiodłam się jak diabli.

Jest to kontynuacja przygód Lili. Kobiety, która w każdej sytuacji widzi pozytywy. W tej części poszukuje swojego ojca. Myślałam, że będzie jakaś akcja, jakieś faktyczne szukanie, śledztwo. Nic...

Chętnie jeszcze kiedyś wrócę do tej sympatycznej, ciepłej serii

• 2019
  • 2020