Jak znaleźć fajną żonę?

Finding the One - A Christian Man's Guide to Marriage
poradniki
Andrzej Czopek
małżeństwo

Mark Gungor to najszczerszy i najbardziej bezpośredni autor publikacji dla par i ludzi, którzy chcą wejść w związek, jakiego znam. Tym razem trafiły do mnie dwie publikacje – dla kobiet i mężczyzn, którzy szukają życiowego partnera.

Gungor jest amerykańskim pastorem, więc jego rozważania oparte są na nauczaniu Pisma Świętego (uprzedzając pytanie – nie znalazłam w jego...

Dyskusje

• Z polecenia do kupienia ...

Mark Gungor Jak znaleźć fajną żonę? Zobacz więcej
Mark Gungor Jak znaleźć fajną żonę? Zobacz więcej