Więcej!

Tracey CorderoyTim Warnes Wydawnictwo: Wilga Seria: Maluch poznaje świat literatura dziecięca
28 str. 28 min.
Justyna Jednoróg
Maluch poznaje świat

Okładka książki Dlaczego? Tracey Corderoy, Tim Warnes
Ocena 7,3
Dlaczego? Tracey Corderoy, Ti...
Okładka książki Nie! Maluch poznaje świat. Tracey Corderoy, Tim Warnes
Ocena 7,5
Nie! Maluch po... Tracey Corderoy, Ti...
Okładka książki Już! Tracey Corderoy, Tim Warnes, Tim Warnes
Ocena 7,5
Już! Tracey Corderoy, Ti...

Książka z morałem dla młodych czytelników - dwulatków. Syn bardzo lubi serię z Adasiem.

Bardzo dobra i poprawna opowieść z morałem. Ilustracje są piękne i nieprzytłaczające. Możliwe, że nawet najlepsza z tej serii. Problem jednak polega na tym, że treść, która jest skierowana do najmłodszych dzieci jest zbyt mocno rozwleczona, przez co szansa, że dwulatek wytrzyma do końca: mizerna.

Moim zdaniem najlepsza jeśli chodzi o treść książka z tej serii. Opowiada o nosorożcu, który przesadza we wszystkim co robi i niezbyt dobrze na tym wychodzi jednak jeśli chodzi o przyjaciół z tym nigdy za mało.

• Dla szkrabów
  • Książki
  • Dla dzieci
  • Biblioteczka Jasia
  • 2019
  • Czytane dzieciom

Dodaj cytat z książki Więcej!