Outmatched

Okładka książki Outmatched Kristen Callihan, Samantha Young
Okładka książki Outmatched
Kristen CallihanSamantha Young Wydawnictwo: Samantha Young literatura obyczajowa, romans
Outmatched
Samantha Young
2019-11-19
2019-11-19
1916174035

to było naprawdę dobre!

to było naprawdę dobre!

Damska postać mnie nie porwała, ale jeśli chodzi o męską postać imieniem Rhys, to skradła moje serce. Przyjemna książka, szybko się czyta. Polecam z czystym sumieniem.

Super książka. Historia bardzo wciąga, bohaterowie są sympatyczni od początku, do tego dużo humoru. Idealna na leniwy weekend.

Rewelacyjna powieść. Romans w typie hate-love, ale z akcją tle. Wątek bokserski bardzo fajny. Parker momentami denerwująca, ale ma też swoje zalety :)

Szukając lekką książkę na leniwy letni weekend trafiłam pierwszy raz na duet autorek. Nigdy nie czytałam żadnej z ich książek, ale po tej lekturze sięgnę po więcej :)
Bardzo dobrze się czytało, ona na początku trochę mnie irytowała, a jego polubiłam od samego początku ;) zabawny i wrażliwy. Czy taki twardziel w ogóle istnieje? :)
Fabuła nie była skomplikowana, książka napisana z idealną dawką emocji. Nie przesadzona, przewidywalna, ale w pozytywnym sensie. Przeskakiwałam sceny erotyczne bo w pewnym momencie tego już było zdecydowanie są dużo.

Fabuła nie była skomplikowana, książka...

Bardzo dobra książka.
Lekka, wesoła , przyjemnie się czytało.
Temat sportu też fajnie poruszony.
Sceny erotyczne były naprawdę fajne .
Polecam.

Bardzo dobra książka.
Lekka, wesoła , przyjemnie się czytało.
Temat sportu też fajnie poruszony.
Sceny erotyczne były naprawdę fajne .
Polecam.

Ciekawa fabuła, miłość i miłość - "a teraz inne życie.. warto mieć gdzie i do kogo wracać, oraz kogo gadulstwa i niekiedy złośliwości móc posłuchać". :)
Książka mi się podobała, ciekawe wątki i to taka obyczajówka na spokojny wieczór.
Polecam!

Polecam!

Lekki, przyjemny romans, szybko się czytało, nic nowego nie wniosła ta powieść, ale dla odmiany sympatycznie było przeczytać.

Spoko postacie, trochę przewidywalna, ale bardzo przyjemna i wciągająca fabuła

Spoko postacie, trochę przewidywalna, ale bardzo przyjemna i wciągająca fabuła

Interesująca,sympatyczna para bohaterów.Łagodny,ciepły romans,odrobinę zabawny.Jak dla mnie było aż nazbyt spokojnie,wolę relacje bardziej emocjonalne i pogmatwane.Pomimo tego warto było, tym razem przeczytać bardziej "normalną" historię milosną.Z pewnością nie była nudna.