ROZWIŃ ZWIŃ

Cicha noc

Okładka książki Cicha noc
Małgorzata Rogala Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Agata Górska i Sławek Tomczyk (tom 7) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Agata Górska i Sławek Tomczyk (tom 7)
Czwarta Strona
2019-10-30
2019-10-30
prostytutka prostytucja dom publiczny policjantka policja policjant śledztwo morderstwo telewizja reżyser reality show porwanie gwałt

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Trudne sprawy starszej aspirant Agaty Górskiej

Link do recenzji

6143 104 26

Podczas przyjęcia na ktorym świętowano sukces Reality show "nowe życie", zostaje zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to, że zabójca jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy zostaje przydzielona Agata górska, która mimo problemów ze zdrowiem robi wszystko, żeby spełnić oczekiwania przełożonego - sprawca ma być złapany Przed świętami. W tym samy...

42/52

Z każdą kolejną częścią wpadam coraz głębiej. Świetna książka, bez dwóch zdań. Rzadko się zdarza, że każda książka z tak długiej serii jest taka dobra. Ta dodatkowo wywołała łzy nie tylko w Górskiej ale i we mnie... Z tego samego powodu, tylko ja go znałam już jakiś czas ;)

Jedna z lepszych powieści Małgorzaty Rogali.
Autorka jak zawsze porusza trudne społecznie tematy, tym razem handlu kobietami.
Agata Górska, tym razem w towarzystwie aspiranta Chudeckiego, zajmuje się sprawą morderstwa reżysera reality show "Nowe Życie". Równolegle toczą się poszukiwania bliskiej osoby dla policjantki i Sławka Tomczyka. Sprawy finalnie łączą się ze sobą i...

Przeczytałem książkę wypożyczoną przez żonę i jestem rozczarowany. Opowieść trochę jak komiks z jasnym przesłaniem, choć sam podjęty temat jest ważny. Żonie się podobała i bardzo dobrze.

Jak zwykle Autorka porusza w swojej historii istotne kwestię.

Tym razem Agata i Sławek wpadają na powiązanie sprawy z handlem kobiet.

Nie bez przyczyny się tak dzieje, wiele tropów daje z początku niezbyt jasne powiązania, ale później standardowo wszystko układa się w jedną całość.

Porwanie siostry Sławka odgrywa w tej części bardzo istotną rolę.

Myślę, że to była...

Uwielbiam ! Oj ile było emocji i zwrotów akcji.
Duet Agata i Sławek nie ma sobie równych. Czyta się znakomicie.

Jedna z lepszych serii jakie czytałam,szkoda że to koniec polubiłam bohaterów.Polecam każdemu kto chce się oderwać i spędzić czas z fajna lekturą.

Zmordowałem wszystkie tomy, więc pokuszę się o króciutką ocenę całej serii.

Plusy: autorka pisze bardzo sprawnie, zarówno językowo - nic nie zgrzyta, jak i warsztatowo - nie ma dłużyzn, narracja przebiega bardzo płynnie.

Minusy: para policjantów prowadzi 7 z rzędu śledztw, w które zamieszani są - mniej lub bardziej - ich bliscy. Jak nie rodzice, to rodzeństwo, jak nie...

Ostatnia książka z cyklu o Górskiej i Tomczyku. A szkoda. Bardzo polubiłam i kibicuję tej parze śledczych. I nie wiem jak Pani Małgorzata to robi, że kryminały poruszające ważne tematy ( tym razem zemsty i handlu młodymi dziewczynami) pisze lekkim i przyswajalnym językiem. Po prostu czytając wszystkie książki z cyklu dobrze się bawiłam. Z ogromną przyjemnością...

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • 2021
  • Przeczytane 2019
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Cicha noc