Odnalezione piękno

Okładka książki Odnalezione piękno Tillie Cole
Okładka książki Odnalezione piękno
Tillie Cole Wydawnictwo: Editio Cykl: Kaci Hadesa (tom 6.5) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Kaci Hadesa (tom 6.5)
Editio Red
Beauty Found
Editio
2020-03-03
2020-03-03
2018-08-19
Sylwia Chojnacka

Żadna nowość, że pokochałam tę serię całym seruchem, chociaż ostatnio nie po drodze mi było skończyć ją.

Jest to opowieść o Tanku i Pięknej sprzed dołączenia do Katów Hadesa. Siedemnastoletni Tank uciekł z domu przemocowca, mieszkał na ulicy, aż pewnego dnia został zaatakowany przez grupę nieznajomych. Pomogli mu członkowie z KKK - Ku Klux Klanu. Klanu neonazistów. Pewnego dnia po wyjsciu z więzienia postanawia uciec z klanu i przypadkowo poznaje młodą dziewczynę.
Piękna - dziewczyna która za wszelką cene chciała przypodobac się matce poprzez spełnienie jej marzenia o zostaniu miss piękności. JEdnak matka swoimi niespełnionymi ambicjami skrzywdziła dziewczynę jej poczucie wartosci. Po wygranym konkursie postanawia uciec od matki i tego całego świata jak najdalej dzięki temu poznaje wytatuowanego, łysego faceta z motocyklem.

Tym razem cofamy się w czasie, klubem Katów rządzi ojciec Styxa. Ten tom skupia się na historii Tanka i Pięknej.
Tank po wielu latach dostrzega, że ideologia KKK to stek bzdur. Wyrzeka się Klanu, który kilka lat temu go uratował z ulicy oraz najlepszego przyjaciela. Gdy szuka swojego nowego miejsca na ziemi, przypadkowo spotyka królową piękności. To spotkanie odmienia życie tych dwojga. I pomimo wielu przeciwności jakie napotkali na swojej drodze to okazali się idealnie dobraną parą.

Jestem pełna podziwu dla Tanka, który krok po kroku starał się zapewnić im bezpieczny dom. Na uznanie zasługuje również postawa Pięknej, która wspierała go na każdym kroku, była ufna i lojalna.
Historia miłości tych dwojga otuliła moje serce ciepłem, była niczym #comfortbook
Pewnie wszyscy już wiedzą ale powtórzę to po raz kolejny - to moja ulubiona seria ♥️

rewelacyjna seria mrocznych chłopców i pięknych kobiet; każda ksiązka na swojego głównego bohatera z klubu; polecam

Ocena 8/10
Bardzo mocny cykl książek o bikerach i sekcie. Nie dla wszystkich. Mimo iż, czyta się szybko, a książki są dopracowane, to sama tematyka sekty i związane z tym opisy rytuałów są bardzo brutalne. Były momenty że trzeba było zrobić przerwę.
Daję wysoką oceną, bo wykreowany świat jest bardzo dobrze opisany, wręcz realistyczny. Tu nie można powiedzieć czy mi się podobało czy nie.
Zachęcam osoby o mocnych nerwach!

Ocena 8/10

Piękna i Tank. Nareszcie mogłam dowiedzieć się jak zaczęła się ich historia. A zaczęła się nietypowo i zaskakująco. Przeznaczenie postawiło na drodze Pięknej Miss Teksasu, byłego nazistę szukającego swojej drogi w życiu. Fantastyczna para. Piękna od pierwszej części chwyciła mnie za serce. Silna kobieta, która nie boi się stanąć u boku swojego mężczyzny.

Opowieść o Pięknej i Tanku, krótka, wyjątkowo lekka i cukierkowa jak na tą serię. Oczywiście są gangi i walki, aż tak daleko nie odjeżdża od motywu przewodniego. Myślę, że z historii tych bohaterów można było wyciągnąć więcej.

krótka historia Pięknej, która tak dzielnie trwała przy wszystkich w poprzednich wersjach.

Historia Tanka i Pięknej pokazuje jak na pozór idealne życie okazuje się nie tym co miało być. Znaleźć swoją drogę nie jest łatwe ale możliwe

Jak mi podobają się te krótkie opowiadania. Bardzo dużo wnoszą do całości. Jestem zachwycona !

"Piękno można znaleźć nawet w piekle!"

"Piękno można znaleźć nawet w piekle!"

Fajna chociaż za krótka.
Tłumaczenie było chyba pisane na szybko bo bardzo dużo było błędów stylistycznych i raz pomylona była postać (przy najeździe KKK na klub było w jednym momencie napisane jakby brał w tym udział Tanner)
Książka na maksymalnie 1.5h 🙂

Fajna chociaż za krótka.
Książka na maksymalnie 1.5h 🙂

Dodaj cytat z książki Odnalezione piękno