Chwile jesieni

2012-01-01
2012-01-01
40 min.

więcej Więcej

Wiersze Marcina Kwilosza pełne są refleksji nad przyrodą i nad tym, co poecie jest bliskie: Kraków, Bieszczady, rodzinne strony i ta jedna osoba, bliższa niż wszystko inne.

Język wierszy może nie jest przesadnie metaforyczny ale nie stanowi to wcale wady utworów, gdyż mają one swój własny indywidualny rys i nie trzeba wcale stłoczyć w krótkim utworze multum trików...

• 2020
  • Literatura polska

Dodaj cytat z książki Chwile jesieni