ks. René-Luc Wydawnictwo: Esprit religia
Esprit
religia

Na półkach: , , , , , ,

"Serce pełne Boga" to nie tylko ciekawa autobiografia kogoś naprawdę nietuzinkowego, ale przede wszystkim piękne świadectwo dotyczące odnalezienia w życiu Boga, znalezienia w nim celu i świadomego oraz wiernego i odważnego realizowania kapłańskiego powołania w kraju, gdzie przyznawanie się do wiary jest wyszydzane a profanacje miejsc z nią związanych są częste i bardzo...

Ks. René-Luc daje nam swoje świadectwo wiary, które przynosi spokój ducha i inspiruje do działania. Napisana językiem przystępnym, czyta się ją szybko, przyjemnie i nie można się od niej oderwać. Polecam dla wszystkich, bo każdy znajdzie w niej jakieś przesłanie dla siebie.

Dyskusje

• Książki z półki 2020
  • Przeczytam 36 książek w 2020 roku
  • Kupione w 2019
  • Wyzwanie trójka e-pik 2020
więcej mniej

ks. René-Luc Serce pełne Boga. Historia człowieka porzuconego przez ojca, wychowanego przez gangstera, który po latach został kapłanem Zobacz więcej