Jak chłop u diabła pieniądze pożyczał. Polska demonologia ludowa w przekazach ustnych

Anna MichalecStanisława Niebrzegowska-Bartmińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2019-09-09

Okładka książki Etyka słowa. Wybór opracowań, tom 1 Jerzy Bartmiński, Stanisława Niebrzegowska-Bartmińska, Marta Nowosad-Bakalarczyk, Jadwiga Puzynina
Ocena 0,0
Etyka słowa. W... Jerzy Bartmiński, S...
Okładka książki Historia mówiona w świetle nauk humanistycznych i społecznych Jerzy Bartmiński, Katarzyna Buczek, Jerzy Eisler, Damian Gocół, Marta Grudzińska, Marta Karkowska, Łukasz Kijek, Piotr Koprowski, Marcin Kruszyński, Marta Kubiszyn, Wiktoria Kudela-Świątek, Piotr Lasota, Joanna Majdanik, Marzena Marczewska, Anna Niderla, Stanisława Niebrzegowska-Bartmińska, Katarzyna Okoń, Anna Pasek, Halina Pelcowa, Jan Pomorski, Joanna Szadura, Mirosław Szumiło, Sebastian Wasiuta, Paweł Wrona, Marta Wójcicka, praca zbiorowa
Ocena 0,0
Historia mówio... Jerzy Bartmiński, K...