Z jednym wyjątkiem cz. 2

Okładka książki Z jednym wyjątkiem cz. 2
Katarzyna Puzyńska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Lipowo (tom 4) Seria: Kolekcja Katarzyny Puzyńskiej kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Lipowo (tom 4)
Kolekcja Katarzyny Puzyńskiej
Prószyński i S-ka
2015-06-16
2015-06-16
9788380971981
morderstwo kryminał literatura polska niebezpieczeństwo policjant polski kryminał strach śledztwo zabójca zabójstwo zagadka kryminalna

więcej Więcej

Z JEDNYM WYJĄTKIEM
Saga o Lipowie @puzynska część 4️⃣
Daniel Podgórski i Klementyna Kopp ponownie
rozpalają nasze kryminalne zmysły.
W Lipowie umiera stara kwiaciarka.
Oczywiste jest, że to nie mogła być naturalna śmierć.
I ten tajemniczy tatuaż na piersi denatki.
Sprawa nie będzie taka łatwa i szybka (📖 liczy 744 strony😀)
A tak swoją drogą lubicie takie grube książki czy...

Czwarta część z cyklu o Lipowie. W tej części zdecydowanie przytłoczyła mnie ilość występujących postaci. Chyba do samego końca tak naprawdę nie ogarnęłam tego kto kogo znał, kto był rodziną, a kto znał się tylko z widzenia.
Historia zaczyna się kiedy umiera pewna kwiaciarka. Sprawa komplikuje się kiedy okazuje się, że to zgonu starszej pani przyczynił się fosgen. Bardzo...

Lipowo, kiedyś, podobno, spokojne, policjanci nie mieli co robić, ale jak się zaczęło, to niedługo nie będzie miał tam kto żyć ;-) Żartuję, ale trup naprawdę zaczął ścielić się gęsto.
Katarzyna Puzyńska nie zwalnia tempa, kolejne zawiłe śledztwo, kolejne historie z przeszłości, przeplatane rozterkami z życia prywatnego naszych bohaterów.
Autorka ma to do siebie, że lubi...

Część którą czytałam najdłużej. Mimo wszystko, bardzo lubię styl pisania autorki. Zawsze zakończenie mnie zaskakuje. Zabieram się za kolejną część. Polecam

Kolejna bardzo dobra książka Katarzyny Puzyńskiej

Bardzo interesująca na wakacyjny reset.

Chcę dobrnąć do trzynastego tomu. Lipowo nadaje się do słuchania w tle, gdy absolutnie nie trzeba się skupiać. Rodzi się tylko pytanie, czy przy kryminałach tak powinno być. Uważam, że zagadka skonstruowana jest w taki sposób, by czytelnik nie mógł sam dojść do rozwiązania. Historia z kochankami z połowy XIX wieku jest tutaj zamieszczona bardzo na siłę, by dać wytłumaczenie...

Z przyjemnością przeczytałam o dalszych losach moich ulubionych bohaterów a jednocześnie z wypiekami śledziłam ich prace w kolejnej skomplikowanej sprawie ...której rozwiązanie zaskakuje

Bardzo lubię sposób pisania, kształtowania bohaterów, budowania napięcia u Pani Katarzyny. Ta książka jak najbardziej utrzymuje poziom, aczkolwiek zabrakło mi tutaj emocji, akcji. Nie porwała mnie, natomiast zdecydowanie zabieram się za kolejna cześć.

„Z jednym wyjątkiem” to czwarty tom sagi o policjantach z Lipowa. Tym razem Daniel Podgórski i Klementyna Kopp muszą rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci kwiaciarki. Kobieta zostaje znaleziona we własnym domu przez sąsiadkę. Na pierwszy rzut oka jej śmierć nie wydaje się dziwna. Jednak wątpliwości ma nie tylko ratowniczka medyczna, ale i policjanci. Zwłaszcza, że...

5 104
    1 465