Kuala Lumpur

Zuzanna Chmielewska Wydawnictwo: Pascal Seria: Pascal Lajt turystyka, mapy, atlasy
Pascal
Kuala Lumpur Malezja podróże przewodniki turystyka
turystyka, mapy, atlasy
Pascal Lajt
Kuala Lumpur Malezja podróże przewodniki turystyka

Jak zawsze - bardzo dobry przewodnik.
Choć w tym przypadku można by go trochę "odchudzić". Widać, że tekstu jest mniej, co zostało nadrobione ilością zdjęć - jest nawet jedno, które się powtarza. Moim zdaniem lepiej byłoby mniej zdjęć i mniej stron, aby dzięki temu przewodnik był jeszcze bardziej "lajt", ale domyślam się że ilość stron musi się zgadzać ;)
Tak czy inaczej...

• 2020