Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas

Patronat LC
Małgorzata Gutowska-Adamczyk Cykl: Saga o Gutowie (tom 6)
literatura obyczajowa, romans 480 str.
Prószyński i S-ka
literatura obyczajowa, romans
Literatura polska

Prószyński i S-ka
literatura obyczajowa, romans
Literatura polska

Kup książkę

2057

Na początku swej wypowiedzi chciałabym posadzić wydawnictwo Prószyński i S-ka na karnym kut... jeżyku znaczy się za to, że nie udostępnia nowości w ramach abonamentu w Legimi.np. ta książka ukazała się 15 X a nadal jest dostępna poza abonamentem, co uważam za zwykłe propagowanie piractwa. Bo prędzej ściągnę plik nielegalnie z chomika (a ta konkretna książka jest, sprawdziłam), ...

Oceniam ta część tylko jako dobrą, bo trochę mnie rozczarowała, Chyba oczekiwałam czegoś bardziej ciekawego, bardziej wciągającego a nie opowiadanie w kółko o tym samym.
To co dzieje się obecnie w Zajerzycach jest czasami strasznie nudne i dotyczy przede wszystkim posła Hrycia i jego miłosnych podbojów. Mało o żałobie wśród rodziny, niektóre wątki niedokończone.
Natomia...

„Jedna z nas” to trzeci tom drugiej serii „Cukierni pod Amorem” Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk.
Okazuje się, że ostatni. Szkoda. Wspaniała seria z niepowtarzalnym klimatem.
Tak jak w poprzednich częściach akcja toczy się w dwóch przestrzeniach czasowych. Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. To co dzieje się współcześnie w życiu bohaterów jest konsekwencją ich wcześnie...

Może minimalnie mi brakuje dopowiedzenia paru spraw... za to za dużo politycznych dialogów starszych bohaterek. Ale saga jak najbardziej godna polecenia :)

Kolejna świetnie napisana książka od której nie mogłam się oderwać. Do bohaterów Cukierni wracam jak do starych znajomych, ciekawa co u nich się zmieniło kiedy się nie widzieliśmy. Uwielbiam klimat całej serii, taki ciepły, przyjazny a jednocześnie tak wciągający. Mam nadzieję, że jednak będzie jeszcze jakiś dalszy ciąg tej historii.

Dodaj cytat z książki Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas