Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas

Patronat LC
Małgorzata Gutowska-Adamczyk Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Saga o Gutowie (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
Literatura polska
Saga o Gutowie (tom 6)
literatura obyczajowa, romans
Literatura polska

Dość dawno nie gościłam w Gutowie. Dlatego nie łatwo mi było powrócić, coś słabo mi szło z przypomnieniem bohaterów. Coś mi nie stykało, sama nie wiem... nie porwała mnie. Ogólnie sagę oceniam wysoko, ale po przerwie w czytaniu naprawdę nie mogłam uchwycic klimatu.

Kolejny to sagi o Gutowie. Powiem tylko tyle 3 tomy w 5dni przy normalnym rozkładzie dnia (praca, dom itd) mówi samo za siebie. polecam

Pierwsze trzy części naprawdę warte uwagi. Z niecierpliwością czekałam na kolejne losy bohaterów. Natomiast im dalej, tym tylko gorzej. Tom 4 i 5 jeszcze w miarę, ale tom 6 czytałam na siłę. Wątki się urwały zdaniem " koniec ostatniego tomu".
Liczyłam na więcej.
Ale niewątpliwie pierwsze trzy książki warte polecenia

Bardzo podobała mi się ta seria. Nie rozumiem czemu ma tak niskie notowania.

Tak czekałam na dalszy ciąg historii rodów. Niestety totalny brak pomysłu, książka pisana pod kątem marketingowym. Wiele otwartych wątków, co z Michałem i jego spuścizną? A ten koniec? Szkoda pieniędzy i czasu. Nie polecam.

Pierwsza seria bardzo ciekawa i wciągająca. Ta uważam, że nie powinna powstać. Płytkie dialogi, dłużyzny. Niestety nuda.

Fajnie jest spotykać się ze znanymi bohaterami, jednak czegoś mi tym razem zabrakło, a dokładnie zabrakło kilku interesujących mnie wątków. Szkoda.

Bardzo ciekawe historie życiowe... Nie ma co liczyć na lukier....

Kto z Was przeczytał wszystkie tomy „Cukierni Pod Amorem” Małgorzata Gutowska-Adamczyk? W sumie jest ich aż sześć 🙂
Niedawno skończyłam ostatni „Jedna z nas”.
Nie ukrywam, że na początku mieszały mi się postacie i wydarzenia, ale po jakimś czasie wszystko zaczęło się klarować.
Ogromne brawa dla autorki za pisanie dwóch historii toczących się w różnych czasach, za mnogość i...

Zastanawiam się, czy autorka pisząc trzecią część trylogii pamiętała, jakie wątki zapoczątkowała w tomie pierwszym.
W tym tomie pominięto ZUPEŁNIE wątek Maćka i sprzedaży przez niego ziemi, o którą starała się Iga, Monika i Grzegorz Hryć.
Nie dowiemy się niczego o relacji Mii i Maćka.
Nie poznamy odpowiedzi, czy Monika była córką dziadka Maćka - Michała.
Wątek Martyny i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to