Nietak-t inne strony teatru, nr 20 (2015)

Okładka książki Operacja Dunaj Jacek Kondracki, Robert Urbański
Ocena 4,9
Operacja Dunaj Jacek Kondracki, Ro...

Okładka książki Nietak-t inne strony teatru, nr 23 (2015) Łukasz Drewniak, Adam Karol Drozdowski, Agata Iżykowska, Małgorzata Jabłońska, Anna Jazgarska, Jakub Kasprzak, Katarzyna Knychalska, Mirosław Kocur, Jolanta Kowalska, Marianna Lis, Henryk Mazurkiewicz, Magda Piekarska, Marta Poniatowska, Karolina Przystupa, Hanna Raszewska-Kursa, Redakcja pisma Nietak-t, Anna Rogulska, Magdalena Tarnowska, Paulina Tchurzewska, Marcin Wasyluk, Magdalena Wróbel, Sabina Zygmanowska
Ocena 6,0
Nietak-t inne ... Łukasz Drewniak, Ad...

Dodaj cytat z książki Nietak-t inne strony teatru, nr 20 (2015)