Unwrapped

Sam CrescentJenika Snow Wydawnictwo: Kindle Edition literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Kindle Edition
romans erotyk
literatura obyczajowa, romans
angielski
romans erotyk

Nowelka (romans biurowy) przedstawiająca dwójkę ambitnych ludzi, którzy chcąc otrzymać awans, mocno między sobą rywalizują.
Los płata im figla i pewnej zimowej nocy zostają uziemieni w biurze.
Jak ta dwójka, która nie może z sobą wytrzymać, da sobie radę w tej sytuacji, szczególnie, że w biurowcu nie ma, ani ogrzewania, ani prądu? Co dalej los dla nich szykuje i czy będą...

Na półkach: , , , ,

Nowelka. Akcja książki dzieje się w miejscu pracy. Walczą o awans przy okazji odnajdują miłość

• 2020
  • 2020