Rebelia. Kościół katolicki i rewolucja kulturowa

E. Michael Jones Wydawnictwo: Wektory filozofia, etyka
Catholic Church and the Cultural Revolution
filozofia, etyka
Jan Przybył
rebelia marksizm kulturowy kościół katolicki wiara reich

Antysemicka książka ulubieńca neonazisto-wskich mediów, który jest zdeterminowany by winę za wszelkie zło zrzucić na Żydów. Plus jeszcze nostalgia za czasami gdy Kościół pod ręką z dyktatorami i królami zwalczali nieposłuszeństwo. W internecie można przeczytać o ekstremistycznych powiązaniach autora.

Fakty nieznane czesto, jak i "szare" eminencje wplywajäce na rozklad Kosciola. Rozdzialy lepsze i gorsze - ogölnie warta przeczytania by rozumiec co sie dzis dzieje i dla czego.

Jedynie co razi to powtarzana przez autora mantra o judeochrzescijanstwie....i choc w ostatnim rozdziale autor dokladnie wskazuje na röznice i dlaczego zydzi tak chrzescijanstwa nie nawidzä,...

Michael E. Jones opowiada o przebiegu walki przeciwko moralności i etyce katolickiej na różnych frontach, głównie tego, co wydarzyło się w USA na przełomie lat 60. i 70., w czasach tzw. rewolucji seksualnej. Rewolucja ta przetoczyła się również przez Kościół, zarówno wśród wiernych, jak i samego duchowieństwa (nawet na wysokich szczeblach).

Przeróżne parafilie, zabijanie...

• Do kupienia