W czasach szaleństwa. Hertz, Fiłosofow, Stempowski, Moltke

Magdalena Grochowska Wydawnictwo: Agora historia
Agora
biografia demokracja eseje etyka humanistyka kryzys wartości poszukiwanie sensu życia sylwetki totalitaryzm
historia
Inne

Świetne pióro i ciekawe historie. Może trochę zbyt duży chaos chronologiczny, autorka często przeskakuje z dygresji w dygresję, któe są oddalone w czasie o kilkadziesiąt lat, ale czyta się bardzo dobrze. Polecam zainteresowanym.

• Do zdobycia
  • Literatura rosyjska