Ultralearning: Master Hard Skills, Outsmart the Competition, and Accelerate Your Career

Scott Young Wydawnictwo: Thorsons poradniki
2021-02-09
Data 1. wydania:
angielski
Thorsons
poradniki
angielski

Ciekawy zbiór porad, jak uczyć się szybciej i skuteczniej.

Autor zbiera zasady, które przyświecały ludziom, ktorzy znani byli z niezwykle wysokiego poziomu przyswajania wiedzy. Przedstawia na tej podstawie szkielet postępowania, jak się uczyć szybko i skutecznie. Bardzo inspirująca, wiele zasad do zastosowania od razu. Polecam!

Nie dokończyłem. Czym dalej tym mniej interesująca

Jedna z najlepszych książek o tym, jak się uczyć. Książkę czyta się bardzo przyjemnie a podejście autora do nauki i zamieszczone porady naprawdę otwierają oczy.

Jedyny minus to że mogła zostać wydana kilka lat wcześniej, kiedy zaczynałem studia ;)

• Nie posiadam
  • Posiadam Kindle