Spełniony sen

Prószyński i S-ka
2019-10-02
2019-10-02
literatura polska

Opowieść o kobiecie po przejściach ,pełnej życia, energii ,życzliwej dla ludzi ,ufnej , która musi zacząć życie od nowa. Czasami wierzymy ,że pierwszy sen na nowym miejscu się spełni . Co zrobić jeśli są dwa ? Książka lekka i bardzo przyjemna.

1964

Każde zdarzenie ma swoją przyczynę. Każda decyzja ma swoje konsekwencje. Banały? Może. Jednakże historia Beaty stanowi ich potwierdzenie.
Opieka nad starszą krewną ma zapoczątkować pożądane zmiany w jej życiu. Cóż, kiedy "charakterek" ciotki i pewne zdarzenie podczas podróży do tej ostatniej sprawiają, iż Beata podejmuje inne decyzje dotyczące swojej przyszłości. Czy słuszne? Okaże się. Jedno jest pewne, "będzie się działo".

Przyjemna . Lekko napisana

Przyjemna . Lekko napisana

Bardzo przewidywalna

Bardzo przewidywalna

Pełna humoru opowieść o Beacie - kobiecie pełnej życia i naładowanej pozytywną energią.

Beata zmierza prostą drogą do Częstochowy, by zaopiekować się starą ciotką i zacząć tam życie od nowa. Jednakże podróż nie przebiega bez przygód - po drodze, na stacji benzynowej, kobieta nawiązuje przypadkowe znajomości. Gdy na miejscu okazuje się, że ciotka z wiekiem stała się jeszcze większą jędzą niż kiedyś, a Beata odkrywa, że przy tankowaniu na stacji zapomniała portfela, nie zastanawia się długo. Wraca na miejsce i w ciemn przyjmuje nową ofertę pracy. Z tą chwilą jej życie w niedużej miejscowości na Śląsku nabiera rozpędu... tymczasem Beata święcie wierzy, że sen z pierwszej nocy w nowym miejscu, zawsze się spełnia... No dobrze, tylko który?

Życie kobiety po przejściach. Chcąc wszystko zacząć od początku, wpada w pułapkę. Czy uda jej się wydostać? Czy przyszłość przyniesie coś dobrego czy trzeba będzie wrócić do tego co było? Przeczytajcie.

Przewidywalna, w nurcie porzuć wszystko, zacznij od nowa i będzie na pewno super.

Tak przewidywalna, że aż boli. Ta książka snuje z opowieść o zwykłej codzienności. Jest infantylna i źle czytana, amatorszczyzna. Nie polecam.

Lekka, spokojna historia, o dość przewidywalnym zakończeniu.
Przeczytałam z ciekawością, jednak spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń :)

Lekka, spokojna historia, o dość przewidywalnym zakończeniu.
Przeczytałam z ciekawością, jednak spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń :)

• Ebooki

Dodaj cytat z książki Spełniony sen