Das Versprechen der Jahre

Penny Vincenzi Wydawnictwo: Goldmann Cykl: The Spoils of Time Trilogy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
No Angel
Data 1. wydania:
niemiecki
Sonja Hauser
Goldmann
rodzina wydawnictwo saga
No Angel
The Spoils of Time Trilogy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
niemiecki
Sonja Hauser
rodzina wydawnictwo saga

Moje oko przyciągnęła okładka. Leżała wyeksponowana na najniższej półce w bibliotece. Poszłam dalej poszukać czegoś innego ale po chwili wróciłam i zabrałam ją ze sobą.
Lubię sagi rodzinne, bo mogę obserwować życie głównych bohaterów na przestrzeni wielu lat, patrzeć jak dorastają, jak się zmieniają.
Rodzina Lytton prowadzi prywatne wydawnictwo w Londynie. Obserwujemy jak...

Na półkach: , , , ,

Dawno nie czytałam, może nie świetnej, ale tak dobrej sagi rodzinnej. Wprawdzie pierwsza część obejmuje lata tylko od 1905 - 1920, ale jej kontynuacja , dwa kolejne bardzo grube tomy prowadzą akcję dalej, na pewno co najmniej do lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Zauroczyła mnie bardzo ta opowieść i jej bohaterowie, którzy na pewno nie są postaciami papierowymi,...

Dyskusje

• 2017