Unquenchable Fire

Rachel Pollack Wydawnictwo: Victor Gollancz Seria: SF Masterworks fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Victor Gollancz
Victor Gollancz
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
SF Masterworks

Okładka książki Księga magii Eleanor Arnason, Elizabeth Bear, John Crowley, Andy Duncan, Kate Elliott, Matthew Hughes, Megan Lindholm, Scott Lynch, George R.R. Martin, Garth Nix, K.J. Parker, Rachel Pollack, Tim Powers, Lavie Tidhar, Greg Van Eekhout, Ysabeau S. Wilce, Liz Williams
Ocena 6,8
Księga magii Eleanor Arnason, El...
Okładka książki Free Country: A Tale of The Childrens Crusade Chris Bachalo, Mike Barreiro, Jamie Delano, Neil Gaiman, Peter Gross, Alisa Kwitney, Toby Litt, Jeanne McGee, Rachel Pollack, Peter Snejbjerg, Daniel Vozzo
Ocena 4,0
Free Country: ... Chris Bachalo, Mike...
Okładka książki Steampunk Bill Baker, James P. Blaylock, Molly Brown, Stepan Chapman, Ted Chiang, Paul Di Filippo, Mary Gentile, Rick Klaw, Jay Lake, Joe R. Lansdale, Ian R. MacLeod, Jess Nevins, Rachel Pollack, Neal Stephenson, Ann VanderMeer, Jeff VanderMeer, praca zbiorowa
Ocena 6,1
Steampunk Bill Baker, James P...