Legion Cieni: Narodziny śmierci

Ridero
śmierć piekło diabeł Bóg szatan anioły
fantastyka, fantasy, science fiction
śmierć piekło diabeł Bóg szatan anioły

Fantastyczny pomysł życia po śmierci i ta cała walka dobra ze złem. Mam nadziej, że będą kolejne książki, również takie dobre, które z każdym rozdziałem podnoszą tętno.

Legion cieni jest znakomita ksiazka cos w rodzaju wiary w istnienie innego, drugiego zycia po zyciu. Fajna ksiazka na jesienne wieczory przy kominku. Mysle ze bylby z tego ciekawy nietuzinkowy film iz ma fajna fabule. Polecam :)

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Legion Cieni: Narodziny śmierci