Kup teraz - 10 ofert w cenie od 38.69 zł do 50.48 zł

Psychedelic Renaissance
filozofia, etyka
Dariusz Misiuna, Maciej Czuchra
Ben Sessa renesans psychodeliczny psychodela grzyby lsd meskalina

Szczerze mówiąc: średnia. Pierwszych 300 stron przeczytałem w dwa dni, pozostałą 1/3 przewijałem - w pewnym momencie zrobiło się już zbyt monotonnie i monotematycznie, zaczął przeszkadzać chaos konstrukcyjny książki, mnogość malutkich podrozdzialików, wałkowanie po raz n-ty tej samej substancji czy wspominanie po raz n-ty któregoś badacza, potem kilkadziesiąt stron z...

Bardzo dobra książka popularnonaukowa. Jest to historia psychodelików od starożytności, aż do czasów nam współczesnych przedstawiona w sposób fascynujący i ciekawy. Książka porusza temat medycznego zastosowania środków psychodelicznych.

Na półkach: , , , ,

najrzetelniejsza książka o psychodelikach jaką czytałam!

Chyba najrzetelniejsza jeśli chodzi o przypisy i fakty książka traktująca o psychodelikach dostępna na rynku.

Idealna dla kogoś całkowicie zielonego w temacie. Książka z rodzaju tych ,które możemy podarować nieuświadomionym członkom rodziny bądź przyjaciołom.
Ludzie siedzący w temacie raczej nic nowego się z niej nie dowiedzą.

Momentami autor niepotrzebnie lawiruje w...

• Narkotyki
  • 2019