Java. Techniki zaawansowane. Wydanie X

Cay S. Horstmann Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
Core Java, Volume II--Advanced Features (10th Edition)
Piotr Rajca
Helion
Core Java, Volume II--Advanced Features (10th Edition)
informatyka, matematyka
Piotr Rajca

Swego czasu najlepsza książka o Javie.

Ogólnie bardzo dobrze wyjaśnia "zaawansowane podstawy" języka. Czasami czuć jednak pewien niedosyt i to, że temat nie został wystarczająco wyczerpany.

Bardzo dobra książka wprowadzająca w podstawy zaawansowanych technik jak : łączenie z bazą danych , z serwerem czy tworzenie własnych adnotacji. Gorąco polecam.

Jeżeli chodzi o opis zaawansowanych mechanizmów dostępnych w Javie książka najlepsza w swojej kategorii. Z czystym sumieniem polecam! Na egzaminie z Javy przydała się bardzo.

Ciut inaczej ją odebrałem, jak część 1 czyli "Podstawy...". Może dlatego, że cześć rozdziałów nigdy nie wykorzystam praktycznie. Styl pisania ten sam, ale zagadnienia bardziej zaawansowane. Warto mieć, skoro już macie "Podstawy..".

super

• Informatyka