Therapy Game

Data 1. wydania:
2018-12-02
Karolina Dwornik
Waneko
Okruchy życia Romans +18 Nagość Seks Manga Japonia Współczesność Shounen-ai/yaoi
komiksy
Karolina Dwornik
Boys Love (Waneko)

Na półkach: , , , ,

Jedna z moich ulubionych mang yaoi, warta przeczytania, gorąco polecam! C:

Przesłodziaśna manga typu yaoi.

Pierwszy raz miałam w rękach takie tomiszcze mangi. Muszę przyznać, że również wielkość jest wygodniejsza do czytania niż standardowy rozmiar. Historia to spin-off "Secret XXX" i opowiada o braciach głównych bohaterów z wcześniejszego tomiku. Na pewno ciekawiej napisana i zobrazowana. Polecam ^_^

Moja ocena: 5+/6

Skądś to znam.

Czytając „Therapy Game” przypomniałam sobie o mandze „Sekret XXX”, w której bohater miał uczulenie na króliki, ale pracował w sklepie zoologicznym. Myślę sobie zatem „Cholera, skądś to znam”, ale czytam dalej uparcie tę grubą jednotomówkę i nie sprawdzam swoich...

Nie jestem fanką yaoi i nie spodziewałam się czegoś szczególnego, ale po jej przeczytaniu jestem w szoku, bo ta manga jest naprawdę dobra. Fabuła jest bardzo ciekawa i nie jest to takie typowe romansidło, gdzie bez przerwy się całują. Wbrew pozorom nie ma tam wiele erotycznych scen i momentami akcja jest wzruszająca. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo w bohaterach się...

Nie od dzisiaj wiadomo, że manga to nie tylko komiks, ale i w jakimś stopniu sztuka. Ta książeczka niby stricte o tematyce yaoi była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Była historią z morałem i taką do wyciągnięcia wniosków.

To opowieść o dwójce młodych, dwudziestokilkuletnich ludziach. O ich smutnej przeszłości, która tak głęboko odbija piętno, że aż zapiera dech w piersi i...

Bardzo dobra manga. Ładna kreska, ciekawa fabuła i kilka scen. Nic więcej mi nie potrzeba.

Całkiem dobra manga. Ładna kreska i dość ciekawa fabuła.

Dyskusje

• Manga