Błąd w sztuce

Okładka książki Błąd w sztuce Mariusz S. Kusion
Okładka książki Błąd w sztuce
Mariusz S. Kusion Wydawnictwo: Fundacja Otwartych Na Twórczość (FONT) Cykl: Poezja / Na Krechę (tom 24) poezja
56 str. 56 min.
poezja
Poezja / Na Krechę (tom 24)
Fundacja Otwartych Na Twórczość (FONT)
2019-08-01
2019-08-01
56 min.
poezja Mariusz Kusion

Okładka książki HULAJ DUSZA. Rocznik satyryczny 2023 Małgorzata Biela, Elżbieta Chylewska, Robert Drobysz, Elżbieta Grabosz, Rafał Hubaj, Ewa Kaczmarczyk, Ewa Kaczmarczyk, Magdalena Kapuścińska, Katarzyna Kowalewska, Mariusz S. Kusion, Katarzyna Nowocin-Kowalczyk, Paulina Sacharczuk, Andrzej Wróblewski
HULAJ DUSZA. R... Małgorzata Biela, E...
Okładka książki Magazyn Kulturalny "Projektor" numer 2/2020 (39) Paweł Chmielewski, Piotr Kletowski, Robert Kolasa, Marek Kolender, Mariusz S. Kusion, Agnieszka Majcher, Michał Mazgaj, Jerzy Ozga, Emmanuella Robak, Urszula Sieńkowska-Cioch, Piotr Smolak, Katarzyna Sobota, Victoria Tucholka, Grzegorz Weigt, praca zbiorowa
Magazyn Kultur... Paweł Chmielewski,&...
Okładka książki Grała w nas gra Anna Adamowicz, Tomasz Bąk, Tomasz Dalasiński, Anna Dwojnych, Rafał Gawin, Radosław Jurczak, Rafał Krause, Mariusz S. Kusion, Kamil Kwidziński, Joanna Lech, Anna Mazela, Anna Musiał, Jolanta Nawrot-Sprysak, Kacper Płusa, Michał Pranke, Piotr Przybyła, Rafał Różewicz, Jakub Sajkowski, Dawid Staszczyk, Maciej Taranek, Maksymilian Tchoń, Anita Katarzyna Wiśniewska, Ilona Witkowska, Aleksandra Wrona
Grała w nas gra Anna Adamowicz, Tom...

„Błąd w sztuce” to niepokojące studium współczesnych trendów i norm. To liryczny portret ludzkości pozbawionej wrażliwości, ambicji i wartości, karmiącej się erzacami. To wreszcie poetycka biografia człowieka, który jest tylko produktem z krótką datą przydatności, a jego życie – nieustannym "marszem na orientację".

Więcej: https://dajprzeczytac.blogspot.com/2019/08/bad-w-sztuce-mariusz-s-kusion.html

Więcej:...

Dodaj cytat z książki Błąd w sztuce