Błąd w sztuce

Mariusz S. Kusion Wydawnictwo: Fundacja Otwartych Na Twórczość (FONT) Cykl: Poezja / Na Krechę (tom 24) poezja
2019-08-01
Fundacja Otwartych Na Twórczość (FONT)
poezja Mariusz Kusion
Poezja / Na Krechę (tom 24)
poezja
poezja Mariusz Kusion

Okładka książki Magazyn Kulturalny "Projektor" numer 2/2020 (39) Paweł Chmielewski, Piotr Kletowski, Robert Kolasa, Marek Kolender, Mariusz S. Kusion, Agnieszka Majcher, Michał Mazgaj, Jerzy Ozga, Emmanuella Robak, Urszula Sieńkowska-Cioch, Piotr Smolak, Katarzyna Sobota, Victoria Tucholka, Grzegorz Weigt, i inni
8,0
Magazyn Kultur... Paweł Chmielewski,&...
Okładka książki Grała w nas gra Anna Adamowicz, Tomasz Bąk, Tomasz Dalasiński, Anna Dwojnych, Rafał Gawin, Radosław Jurczak, Rafał Krause, Mariusz S. Kusion, Kamil Kwidziński, Joanna Lech, Anna Mazela, Anna Musiał, Jolanta Nawrot, Michał Pranke, Piotr Przybyła, Kacper Płusa, Rafał Różewicz, Jakub Sajkowski, Dawid Staszczyk, Maciej Taranek, Maksymilian Tchoń, Ilona Witkowska, Anita Katarzyna Wiśniewska, Aleksandra Wrona
7,5
Grała w nas gra Anna Adamowicz, Tom...
Okładka książki Antologia poetów polskich 2017 Zdzisław Antolski, Ernest Bryll, Adam Decowski, Daria Dziedzic, Marzena Dąbrowa Szatko, Arkadiusz Frania, Jacek M. Hohensee, Małgorzata Hrycaj, Adriana Jarosz, Agnieszka Kostuch, Małgorzata Kulisiewicz, Mariusz S. Kusion, Krzysztof Kwasiżur, Dominika Lewicka-Klucznik, Anna Musiał, Piotr Müldner-Nieckowski, Anna Piliszewska, Ryszard Sidorkiewicz, Joanna Słodyczka, Bohdan Wrocławski, Magdalena Węgrzynowicz-Plichta, praca zbiorowa
8,0
Antologia poet... Zdzisław Antolski,&...

„Błąd w sztuce” to niepokojące studium współczesnych trendów i norm. To liryczny portret ludzkości pozbawionej wrażliwości, ambicji i wartości, karmiącej się erzacami. To wreszcie poetycka biografia człowieka, który jest tylko produktem z krótką datą przydatności, a jego życie – nieustannym "marszem na orientację".

Więcej:...

• 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Błąd w sztuce