Kup teraz - 13 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.65 zł

Ułamki

Juliusz SłowackiAdam Wiedemann Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Poeci do kwadratu poezja
Państwowy Instytut Wydawniczy
poezja
Poeci do kwadratu

Polscy romantycy są najlepsi, bez dwóch zdań.
Słowacki takie pokłady temperamentu włożył w swoje wiersze, tyle emocji, że one mną targają, te same, po tylu latach.
Piękno, prawdziwa sztuka, artyzm, coś, czego dzisiaj już nie ma i czego nie potrafię nazwać. Coś, co sprawia, że podczas czytania opuszczam moje ciało i rozpadam się na atomy. Feeria uczuć niemożliwa do okiełznania.

• Poezja
  • Konsumpcjonistyczna żądza posiadania
  • Liryka, liryka, tkliwa dynamika
  • My Precious!
  • Niewiadomo co, czyli...

Dodaj cytat z książki Ułamki