Zielarnia. Jak czerpać ze skarbów natury

praca zbiorowa Wydawnictwo: Publicat, Publicat S.A. zdrowie, medycyna
Publicat, Publicat S.A.
#zioła #ziołolecznictwo #natura #przyroda #medycynanaturalna
zdrowie, medycyna
#zioła #ziołolecznictwo #natura #przyroda #medycynanaturalna

Na półkach: , , , ,

Autorzy pracy zbiorowej książki pt. ''Zielarnia. Jak czerpać ze skarbów natury'' zadbali oto, aby każdy Czytelnik mógł zaczerpnąć jak najwięcej wiedzy na temat ziół oraz zastosowania ich właściwości leczniczych.

Książka ta składa się ze wstępu oraz 3 rozdziałów.

Sprawdzona wiedza autorów pozwoli nam w praktyce wykorzystywać składniki ziołowe poprzez samodzielne...

Zioła zajmują szczególne miejsce w moim życiu – od lat je zbieram i doraźnie wykorzystuje ich moc najczęściej w formie naparów oraz zdrowotnych kąpieli.
Stąd też w mojej biblioteczce znalazło się kilka ciekawych książek na temat ziół oraz ziołolecznictwa. Szczególna wydaje mi się jedna z nich, czyli Zielarnia. Jak czerpać ze skarbów natury, która wcześniej została już...

• Witchcraft
  • Natura/Ekologia