Policja

Jo Nesbø Wydawnictwo: Książnica, Publicat S.A. Cykl: Harry Hole (tom 10) kryminał, sensacja, thriller
Politi
Harry Hole (tom 10)
kryminał, sensacja, thriller
Iwona Zimnicka
literatura norweska Harry Hole

Wciągająca fabuła, dynamiczne tempo, nagłe zwroty akcji oraz zaskakujące zakończenie czyli cały Jo Nesbo. Polecam.

Kolejna, świetna, wciągająca niczym violina : )
Końcówka jak zwykle zaskakująca i wręcz niemożliwa. Jutro zaczynam kolejną, Harry Hole, gonię Cię !

Harry Hole - bez Harry'ego Hole? Proszę bardzo.

Nesbo jak nikt inny potrafi sobie zadrwić... może to złe słowo.
Raczej wyprowadzić czytelnika na manowce.
Mistrz w kierowaniu uwagi czytelnika na rzeczy mniej istotne.

Choć domyślałem się tutaj jakiegoś przekrętu (mam na myśli umierającego pacjenta) to wyjaśnienie i tak mnie zaskoczyło.
I oczywiście, mimo tego, było jak...

Kolejna książka z serii o komisarzu Harrym Holu, przy której do samego końca nie wiedziałam, kto w końcu jest winny tych wszystkich zabójstw.
.... I oczywiście już zasiano ziarno aby sięgnąć po kolejną cześć.

Polecam M:o)

Jeden z lepszych odcinków perypetii Hole'a. Polecam. Nie zgadniesz zakończenia 😈

Kolejna z cyklu powieści o komisarzu Hole mnie nie zawiodła i muszę przyznać, że jest to najlepsza część jak do tej pory. Nesbo przyzwyczaił nas już do nieoczekiwanych zwrotów akcji i intryg, które nie przestają zaskakiwać, jednak ta książka różni się od poprzednich pod innym względem - większy nacisk jest położony tutaj na sylwetki i losy poszczególnych bohaterów, przez co...

Powiem, że tyle "plot twistów" chyba nigdy nie przeczytałam. Autor cały czas stara się nas skręcać z drogi podejrzeń. W pewnym momencie krzyczysz do siebie "wiedziałam!", a w drugim myślisz "a może jednak nie..". Bardzo zaskakująca historia, podoba mi się wplecenie wątków z wcześniejszych książek. Jo Nesbo nie chciał aby cokolwiek było przewidywalne. Udało mu się to. Chyba...

Z Harrym Hole mam kłopot. Czytam serię chyba od dwóch lat, po każdej książce robiąc dłuuuugą przerwę. Dlaczego? Bo główny bohater, mimo całej do niego sympatii, potrafi zmęczyć i zdenerwować. I trzeba od niego odpocząć :)

Czytam chronologicznie i - spośród tych przeczytanych - to zdecydowanie najlepsza część cyklu. Choć wywołująca łzy. Wciągająca do zarwania nocy. I jak...

Nie wiem, czemu, ale skandynawskie kryminały niezbyt mi się podobają. Wolę brytyjskie i amerykańskie. Niby jest ok, niby akcja się toczy, a jakoś tak było mi trochę wszystko jedno. Natomiast myślę, że to po prosu nie mój gust, bo mogę zrozumieć, czemu innych ta książka bardzo zajawiła.

Najlepsza jak do tej pory cześć wciąga

9 564
    5 125