Na mogiłach przyjaciów

Karol Popiel Wydawnictwo: Odnova Limited, Odnowa biografia, autobiografia, pamiętnik
Odnova Limited, Odnowa
biografia, autobiografia, pamiętnik
1966-01-01

Karol Popiel w 1966 roku, w Londynie, wspomina nieżyjących już działaczy "Unii" i Stronnictwa Pracy. Na pozór wyglądało to na zbiór wspomnień i nekrologów. W miarę czytani stało się dla mnie jednak ewidentne, że ta książka to jest zupełnie coś innego. To jest swego rodzaju rozliczenie z Powstaniem Warszawskim.

Stronnictwo Pracy, które powstało w 1937 roku jako połączenie...

• Z polecenia

Dodaj cytat z książki Na mogiłach przyjaciów