Kup teraz - 12 ofert w cenie od 17.94 zł do 23.47 zł

Czarna Owca
The monster and the circus
literatura dziecięca
Ewelina Węgrzyn

Pora na kolejną porcję przygód o potworze Franku.
Frank w końcu ma przyjaciół. Ludzie przestali się go bać, a on zaczyna być szczęśliwy. Pragnie, aby wszyscy żyli w zgodzie.
Taki z niego potwór, milutki, puszysty.
Wszystko komplikuje przyjazd cyrku i straszliwy klaun, który udaje cudownego obrońcę przed potworami. Przesiąknięty złem i nienawiścią.
Czy uda się uratować...

Panie i panowie, mamy prawdziwy zaszczyt przedstawić Wam drugą część przygód zmiennokształtnego Franka. Zmiennokształtnego, zapytacie…no tak. Bo Frank na co dzień jest zamkniętym w sobie, wyalienowanym i chowającym się za pochłanianymi na tony książkami, a jego jedyną przyjaciółką jest mieszkająca za płotem staruszka. Jednak są chwile, kiedy ten cichy, spokojny Frank...

Uważam, że to historia, w której lepiej się odnajdą nieco starsze dzieciaki, bo niebezpieczeństwa, które czyhają na bohaterów są momentami dosyć bezpośrednio ukazane. Trzymałam kciuki, żeby Frankowi i jego przyjaciołom udało się cało wyjść z opresji, ale nie przeżywałam jakoś przesadnie każdej strony. Nie jest to seria, która porusza szczególne struny w moim sercu, ale mimo...

• Dla szkrabów
  • Świat Książki
  • 2019
  • 7/10 - dobra
  • Legionowo młodzież/dzieci
  • Książki
  • ▪ Dziecięce/młodzieżowe

Dodaj cytat z książki Potwór i cyrk