Rozmowy z drzewami cz. II Mądrość drzew

Weronika Dąbrowska Wydawnictwo: New Space poradniki
New Space
drzewa rozmowy energia
New Space
poradniki
drzewa rozmowy energia

Wspaniała książka, która jest kontynuacją- pierwszego tomu. Autorka przekazuje jeszcze głębszą wiedzę, w której drzewa ukazują ponadczasowe prawdy.
W tej części odnosi się do żywiołów, które są wszechobecne w naszym życiu i przekłade je na to jak postrzegają je drzewa.
Piękna i poruszająca książka, która pozawala jeszcze bardziej otworzyć się na kontakt z naturą i...

• Flora
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Drzewa
  • 2020

Dodaj cytat z książki Rozmowy z drzewami cz. II Mądrość drzew