Kwiaty po prostu kwitną

Bruno Ferrero Wydawnictwo: Wydawnictwo Salezjańskie Seria: Krótkie opowiadania dla ducha literatura piękna
Fiori semplicemente fioriscono
9788372014979
Anna Gryczyńska
Krótkie opowiadania dla ducha
religia kwiaty opowiadania opowiadania włoskie

Małą książeczkę pożyczyłam. Z uwagi na dawkowanie sobie po trochu duchowych opowiastek mam ją przeszło miesiąc. Przetrzymuje,więc widocznie warto. Gorąco polecam!

opowiadania podnoszące na duchu cz.III

Przepiękne opowiadania, które zmuszają człowieka do głębszych refleksji nad sensem życia, miłością, przyjaźnią.

2028

Lubię te krótkie opowiadania Bruno Ferrero. Wiele z nich każe zastanowić się nad sensem życia. Choćby opowiadanie "Ostatnie słowo". Gdybym wiedziała, że stracę głos, jakie byłoby moje ostatnie słowo? Albo opowiadanie o chłopcu, który za 40 euro chce kupić godzinę czasu od tatusia (tyle tatusiowi płacą za godzinę pracy).

"Lepiej jest oświetlać i ogrzewać choć troszeczkę,
niż przebywać w ciemności i narzekać"

Piękne, poruszające opowiadania dla ducha.

Miło się czytało. Ale czy faktycznie jestem, jak zapowiadała okładka, inna po przeczytaniu historyjek? No nie wiem...

• Ebook
  • Wymienię / Sprzedam
  • Psychologia
  • 2013
  • Krótkie opowiadania
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kwiaty po prostu kwitną