Audioprzewodnik. Spacerem po Zakopanem - szlakiem literatów i muzyków

Agnieszka Jurczyńska-Kłosok Wydawnictwo: Storytel literatura faktu
Storytel
Tatry Zakopane literatura muzyka artyści wspomnienia
literatura faktu
Tatry Zakopane literatura muzyka artyści wspomnienia

Krótki audiobook. Z temperamentem czytany.
Treść interesująca,pełna nieznanych mi faktów dotyczących znanych ludzi ze środowiska artystycznego. Newsem dla mnie jest miejsce urodzenia ojca Wisławy Szymborskiej,mianowicie Czartki,koło Kalisza czyli blisko mnie. Miejscem zbiorczym jest Zakopane. Byłam i piwo piłam. Oscypki też zajadałam.Szlakiem naszych literatów i muzyków...

• Audiobooki
  • Rok 2020