Gdy powrócił spokój

Okładka książki Gdy powrócił spokój
Aneta Krasińska Wydawnictwo: Szara Godzina Cykl: Gdy opadły emocje (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gdy opadły emocje (tom 3)
Szara Godzina
2019-10-04
2019-10-04
9788366201378
literatura polska

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , ,

To już ostatnia część trylogii,najbardziej zaskakująca,intrygująca była losy trojga przyjaciół i tajemnica skrywana innego bohatera poruszona w książce.
Kolejny raz pisarka zachwyciła mnie swoją wspaniałą,piękną i emocjonującą książką.

więcej na: http://elzbietarogalska.blogspot.com/2021/05/ksiazka-gdy-powroci-spokoj-anety.html

Powroty nie są łatwe. Trzeba zmierzyć się ze wspomnieniami. Szczególnie, gdy dręczy nas mroczna tajemnica.

Nic specjalnego, dość przewidywalna.

Trzeci tom powieści. Tym razem głównym bohaterem jest Emil - jeden z kolegów Marceliny i Magdy.
Mimo upływu wielu lat Emila wciąż nurtuje wyjaśnienie przyczyny śmierci kolegi z ławy szkolnej - Roberta. Właściwie tej sprawie podporządkowuje on całe swoje życie. Po zdaniu matury chłopak wyjeżdża do Australii. Odbiera spadek po wuju, a następnie robi karierę zawodową....

Z całej trylogii ta część podobała mi się najbardziej, choć góry znane było zakończenie.

Pani Aneta Krasińska wykazała się kunsztem prowadzenia fabuły tak, by intrygować czytelnika, nie pozwalając na nudę. Nie ma w niej dłużących się opisów, czy zbędnych słów. Często natomiast cofamy się w czasie, w momencie, gdy jakaś sytuacja wywołuje u bohaterów falę wspomnień. Fabuła jest skonstruowana tak, że w wątek dziejący się w teraźniejszości wpleciony jest jakiś...

Trzecia część najlepsza. Losy przyjaciół się w końcu poukładały i została wyjaśniona pewna tajemnica.

Ostatnia część trylogii to „Gdy powrócił spokój”.
Kontynuacja losów bohaterów, tym razem bardziej opowiada o Emilu i jego życiu w Australii i w Polsce. Mężczyzna chcę się dowiedzieć za wszelką cenę co stało się Robertowi.

Szkoda, że to ostatnia część powieści. Zżyłam się bardzo z bohaterami. Pani Krasińska potrafi idealnie dopasować wątki do sytuacji.
Bardzo się...

"Dlaczego nic w życiu nie jest proste?".

Cieszę się, że trzeci tom trylogii "Gdy opadły emocje" tak szybko trafił w moje ręce. Byłam bowiem bardzo ciekawa, jakie zakończenie losów bohaterów, którzy przeżyli mnóstwo emocji i poczuli prawdziwy smak życia, przygotowała autorka. Czy powrócił do nich upragniony spokój? Jak się okazuje, to we współczesnych czasach, towar iście...

Kolejna odsłona serii „Gdy...” twórczości Anety Krasińskiej, to wyjątkowa, sentymentalna i pełna uczuć opowieść o marzeniach, rozterkach życia i przyjaźni, która potrafi przetrwać trudne chwile. Autorka niesamowicie potrafi opowiadać historie i nie przestaje chwytać emocji swoich czytelników. Pani Aneta ma talent do pisania powieści, które przedstawiają całą misterną...

• Audiobooki
  • 2021
  • Przeczytane 2020
  • 2020
  • 2020

Dodaj cytat z książki Gdy powrócił spokój