Bruce Lee. Życie

2018-05-06
Łukasz Müller
Bruce Lee

więcej Więcej

Świetna pozycja. Opisany całe życie Bruca, również jego niedoskonałości. Polecam!!!

Jedna z najlepiej napisanych biografii jakie w życiu czytałem ,biografia
kompletna i bardzo rzetelnie napisana ,nic dodać nic ująć 10/10.

więcej na: http://elzbietarogalska.blogspot.com/2021/06/ksiazka-bruce-lee-zycie-matthew.html

Życie od urodzenia po śmierć, wraz z jej wyjaśnieniem. Czytelnik poznaje Bruce'a Lee z różnych stron, nie tylko z bycia mistrzem karate. Cudowna książka ze zdjęciami oraz prawdziwymi wydarzeniami z życia Małego Smoka.

Szacun za sto stron przypisow. Szkoda, że biografia nie jest tak porywająca jak legenda Bruce'a.

Jeśli pisać biografie to właśnie w taki sposób. Świetnie opowiedziana historia życia niesamowicie charyzmatycznego człowieka. Bardzo polecam, nie tylko fanom sztuk walki.

Najlepsza książka, jaką przeczytałem w tym roku. Za sprawą mojego największego w życiu idola - Bruce'a Lee, którego podziwiam i oglądam z nim filmy i seriale od kilku lat. A zaczęło się od Wejścia Smoka - filmu stawianego u mnie za wzór kina związanego ze sztukami walki. Świetny początek, biografia zaczynająca się pogrzebem na który całe miasto w którym mieszkał ten gigant...

Książka znakomita. Autor wycisnął temat do ostatniej kropli. Solidnie i szczegółowo opisał cały życiorys Lee. Polecam.

Przed czytaniem obawiałem się tylko tego,że może mnie nudzić po obejrzeniu takiej ilości filmów,w tym różnych dokumentów ,biografii. Jeśli ktoś również ma podobnie śmiało niech bierze książkę!

Najdziwniejsze do opisania są moje odczucia do śmierci Bruce'a -pomijając już to jak dużo jeszcze by zrobił (smutek jakby umarł ktoś kogo znaliśmy).

"Porażka to stan umysłu –...

Niech liczby mówią za mnie:
2500 stron zebranego tekstu przed obróbką, 6 lat pracy, 6 miesięcy w Hong Kongu, 2 w LA i Seattle. Wywiady z ponad setką osób.
Dość powiedzieć, że zacząłem czytać biografię Bruce Lee jako dodatek do innej książki (Amerykański Brud), mając ją na telefonie, niejako awaryjnie. Bardzo szybko wciągnęła mnie z taką siłą, że druga książka poszła w...

Autor solidnie odrobił lekcję i przedstawia bardzo szczegółowo, ale zarazem niezwykle ciekawie biografię legendy kina i sztuk walki.

• 2021
  • Biografie