S(zt)uka Umiera(nia)

Okładka książki S(zt)uka Umiera(nia)
Agata Grabowska Wydawnictwo: DualCorp poezja
poezja
DualCorp
2018-01-01
2018-01-01
borderline poezja współczesna insta wiersze zaburzenia osobowości

więcej Więcej

Mimo młodego wieku autorka pięknie bawi się słowem. Na jej twórczość natknęłam się przypadkiem na instagramie i od razu się zakochałam. Zamówiłam tomik poezji - nie zawiodłam się, bo jak lepiej wyrazić, co czuje osoba z borderline, niż poprzez nasycone skrajnymi i silnymi emocjami wiersze, które idealnie ukazują huśtawkę nastrojów pogranicznego zaburzenia osobowości? Z...

Dodaj cytat z książki S(zt)uka Umiera(nia)