S(zt)uka Umiera(nia)

DualCorp
borderline poezja współczesna insta wiersze zaburzenia osobowości
poezja
borderline poezja współczesna insta wiersze zaburzenia osobowości

Mimo młodego wieku autorka pięknie bawi się słowem. Na jej twórczość natknęłam się przypadkiem na instagramie i od razu się zakochałam. Zamówiłam tomik poezji - nie zawiodłam się, bo jak lepiej wyrazić, co czuje osoba z borderline, niż poprzez nasycone skrajnymi i silnymi emocjami wiersze, które idealnie ukazują huśtawkę nastrojów pogranicznego zaburzenia osobowości? Z...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki S(zt)uka Umiera(nia)