Jesień pod muchomorem

poczytne.pl
feminizm satyra kobiety
satyra
feminizm satyra kobiety

I znowu spędziłam cudny czas i uśmiałam się do łez. Autorka wie jak rozbawić czytelnika i jak zrobić to w inteligentny i ciekawy sposób. Polecam wszystkim, którzy szukają czegoś nieszablonowego, pełnego humoru, nieustającej akcji i szalonych pomysłów.

Inteligenta, prowokacyjna, ironiczna, zabawna, oryginalna, niepoprawna politycznie - to tylko niektóre z przymiotników, które opisują najnowszą książkę Poli Styx - „Jesień pod muchomorem”.

Jeśli szukacie mdławej i łzawej literatury kobiecej z szablonowymi postaciami, to w tej powieści nie macie czego szukać.

Dostaniecie za to niesztampowych bohaterów, zwariowane zwroty...

Inteligentna, zabawna i satyryczna - taka właśnie jest proza Poli Styx. Uwielbiam.

• 2019

Dodaj cytat z książki Jesień pod muchomorem