Donald Trump. Przedsiębiorca i polityk

Piotr NapierałaŁukasz Tomys Wydawnictwo: Łukasz Tomys Publishing biografia, autobiografia, pamiętnik
Łukasz Tomys Publishing
Donald Trump przedsiębiorca i polityk
biografia, autobiografia, pamiętnik
Donald Trump przedsiębiorca i polityk

Okładka książki George Soros. Wykorzystać kryzys Justyna Jaciuk, Renata Pawlak, Łukasz Tomys, Marcin Wawrzyniak
8,7
George Soros. ... Justyna Jaciuk, Ren...
Okładka książki Albert Einstein. Potęga i piękno umysłu. Tom I. Dzieciństwo i młodość (1879-1905) Justyna Jaciuk, Maciej Rajewski, Łukasz Tomys
7,8
Albert Einstei... Justyna Jaciuk, Mac...
Okładka książki Warren Buffett. Niezwykła biografia. Tom I. Od zera do milionera (1930-1962) Justyna Jaciuk, Łukasz Tomys
6,9
Warren Buffett... Justyna Jaciuk, Łuk...

Bez fajerwerków. Mam wrażenie, że to laurka Trumpa. Gdzieś z tyłu głowy miałam cały czas autobiografię Michelle Obama, może dlatego porównanie wypada słabo.

Łukasz Tomys jako pierwszy w historii chyba postanowił obrać za cel stworzenie biografii każdej "znanej" postaci. Książka nie przypadła mi do gustu, bardzo chaotycznie napisana, niekiedy miałem wrażenie , że jest przeskok w czasie

Bardzo wartościowa książka ukazująca największego przywódcę obecnych czasów. Obecnie jeden z nielicznych przedstawicieli wolności w polityce. Z pewnością antyurzędniczy i antypodatkowy prezydent jaki powinien być w każdym kraju.

Bardzo dobrze zbudowana biografia Donalda Trumpa. Ogolnikowa i przedstawiająca najważniejsze fakty. Dla mnie trochę za mało życia prywatnego . No ale to nie Pudelek pl

• Audiobook
  • 2020