Donald Trump. Przedsiębiorca i polityk

Okładka książki Donald Trump. Przedsiębiorca i polityk
Piotr NapierałaŁukasz Tomys Wydawnictwo: Łukasz Tomys Publishing biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Łukasz Tomys Publishing
2019-01-01
2019-01-01
Donald Trump przedsiębiorca i polityk

Okładka książki Warren Buffett. Niezwykła biografia. Multimilioner. Tom 2 Justyna Jaciuk, Łukasz Tomys
Ocena 7,6
Warren Buffett... Justyna Jaciuk, Łuk...
Okładka książki George Soros. Wykorzystać kryzys Justyna Jaciuk, Renata Pawlak, Łukasz Tomys, Marcin Wawrzyniak
Ocena 8,4
George Soros. ... Justyna Jaciuk, Ren...
Okładka książki Albert Einstein. Potęga i piękno umysłu. Tom I. Dzieciństwo i młodość (1879-1905) Justyna Jaciuk, Maciej Rajewski, Łukasz Tomys
Ocena 7,5
Albert Einstei... Justyna Jaciuk, Mac...

więcej Więcej

Bardzo ciekawa, jednak niepotrzebne wtrącenia światopoglądowe autora sprawiają wrażenie, że całość nie jest tak bezstronna. Na szczęście nie ma tego dużo.

"Czy widzisz tego żebraka? Jest bogatszy ode mnie, bo nie ma nic, a tymczasem ja jestem kilkaset milionów dolarów na minusie". Tak mówił Donald Trump w latach 90. XX wieku w chwili największego upadku. Dziś jest prezydentem Stanów Zjednoczonych i jednym z najbogatszych ludzi na świecie. W jaki sposób podźwignął się z zapaści i doszedł do fortuny ?
Ciekawa opowieść...

Przedstawiona dość ogólnikowo, ale nie pominięto najważniejszych faktów. Mam pewien niedosyt, uważam, że jest bardzo mało życia prywatnego. Mam poczucie jakby to była laurka dla Trumpa. Warto było poświęcić czas na tą biografię, dowiedziałam się paru rzeczy.

Od lat mam tak, że jeśli miałbym wskazać państwo, którego nie lubię, byłyby to Stany Zjednoczone. Drażnią mnie swoim zadufaniem, manią wielkości itp. Ich aktualny prezydent wpisuje się – jak dla mnie – w model amerykański. Pewnie dlatego naród go wybrał… Z dużym zaciekawieniem przeczytałem biografię Trumpa.
Cóż, lektura tylko potwierdziła moją opinię o tym człowieku. Na...

Bez fajerwerków. Mam wrażenie, że to laurka Trumpa. Gdzieś z tyłu głowy miałam cały czas autobiografię Michelle Obama, może dlatego porównanie wypada słabo.

Bardzo wartościowa książka ukazująca największego przywódcę obecnych czasów. Obecnie jeden z nielicznych przedstawicieli wolności w polityce. Z pewnością antyurzędniczy i antypodatkowy prezydent jaki powinien być w każdym kraju.

Bardzo dobrze zbudowana biografia Donalda Trumpa. Ogolnikowa i przedstawiająca najważniejsze fakty. Dla mnie trochę za mało życia prywatnego . No ale to nie Pudelek pl

• Audiobook
  • 2020